Black Monk Weekend

#BlackMonkWeekend to seria wydarzeń organizowanych przez wydawnictwo Black Monk przy współpracy ze sklepami z całej Polski! Podczas tych wydarzeń promujemy nasze najnowsze i najlepsze tytuły.

Śledźcie listę wydarzeń, by być zawsze na bieżąco! Black Monk Weekend to świetna okazja, by poznać nasze gry i zgarnąć niedostępne w sprzedaży gadżety. Turnieje, pokazy i nauka gry zapewnią Wam dużo emocji i świetnej zabawy!

Pierwsza odsłona Black Monk Weekend już od 30 czerwca do 2 lipca! Emocje, blef i ryzyko zagwarantuje nasz najnowszy imprezowy tytuł – Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata.

Mamy nadzieję, że znajdziecie sklep w swojej okolicy i weźmiecie udział w wydarzeniu! Dla uczestników przygotowaliśmy dwa gadżety, które nie są i nie będą dostępne w sprzedaży internetowej – to zakładka do książki i podkładka pod kufel, które poza tym, że świetnie wyglądają, wprowadzają własne zasady do gry!

Poniżej znajdziecie listę sklepów, z którymi współpracujemy przy tej odsłonie Black Monk Weekend. Wszystkim Partnerom bardzo dziękujemy za chęć do wspólnego działania, a Was wszystkich jeszcze raz zapraszamy!

 

E-Legion – Świdnik

Erpegie Katowice

Graal – Warszawa

Gralnia – Łódź

GOSU – Poznań

Kreatywny Domek – Mosina

Merfolk – Pruszków

Pegaz  Bydgoszcz

Strefa Gry – Bielsko-Biała

Strefa MTG – Warszawa