Gry - Black Monk: gry fabularne (RPG)!

EQUESTRIA: PUŚĆ WODZE FANTAZJI

Equestria: Puść Wodze Fantazji, to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Zostaniesz podróżnikiem jak Dzielna Do czy ikoną stylu jak Rarirty? Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali Wam stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne kucyki! Będziecie mogli rozwiązywać zagadki i wędrować po jaskiniach, w którym mogą nawet być smoki!

Aktywne filtry

 • Equestria: Fantastyczni...
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Equestria: Fantastyczni Mieszkańcy Equestrii

  109,90 zł -30% 76,93 zł

  Bestiariusz do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! Zawiera opisy, ilustracje i statystyki Stworków i Kucyków zamieszkujących całą Equestrię, pozwalające dodać nowe postaci do twoich przygód w świecie magii i przyjaźni.

 • Equestria: Puść Wodze Fantazji
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Equestria: Puść Wodze Fantazji

  139,90 zł -30% 97,93 zł

  Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali Wam stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne Kucyki! Rozwiązujcie zagadki, odwiedzajcie tajemnicze miejsca i pomagajcie sobie nawzajem. W końcu przyjaźń to najpotężniejsza magia!

 • Equestria: Klątwa Statuetek...
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Equestria: Klątwa Statuetek + Ekran

  99,90 zł -30% 69,93 zł

  Pierwsza przygoda do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! W całej Equestrii Kucyki zaczęły zmieniać się w statuetki, figurkowe wersje samych siebie. Nikt nie ma pojęcia, dlaczego tak się dzieje! A co gorsze, księżniczka Twilight Sparkle i jej przyjaciółki wyruszyły zbadać tę sprawę i ślad po nich zaginął... Teraz wy musicie wyruszyć w daleką podróż, przezwyciężyć straszne niebezpieczeństwo, uratować Ponyville i całą Equestrię! Czy możemy liczyć na wasze kopytka? Zawiera przygodę oraz ekran mistrza gry.

 • Equestria: Ceremonia Świateł
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Equestria: Ceremonia Świateł

  69,90 zł -30% 48,93 zł

  Druga z serii przygoda do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! Odwiedźcie Umberfoal, starożytne miasto kryjące się od tysiąca lat pod Złą Ziemią, opustoszałym i zapomnianym przez wszystkich południowym krańcu Equestrii. 

 • Equestria: Puść Wodze...
  Brak towaru

  Equestria: Puść Wodze Fantazji - podręczniki PDF

  0,00 zł

  Podręczniki w wersjach PDF są dostępne do zakupu przez portal DriveThruRPG.com