Pomoce do gry - Black Monk: gry fabularne (RPG)!

POMOCE DO GRY

Dodaj jeszcze więcej magii do swoich kucykowych przygód. Piękne kości i dodatkowe przygody świetnie uzupełnią Twoją kolekcję. Zestawy zostały specjalnie przygotowane dla Ziemskich Kucyków, Jednorożców i Pgazów, ale tak na prawdę możesz ich używać grając każdą z ras w fantastycznej Equestrii!

Aktywne filtry

 • Equestria: Klątwa Statuetek...
  Szybki podgląd

  Equestria: Klątwa Statuetek + Ekran

  99,90 zł

  Pierwsza przygoda do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! W całej Equestrii Kucyki zaczęły zmieniać się w statuetki, figurkowe wersje samych siebie. Nikt nie ma pojęcia, dlaczego tak się dzieje! A co gorsze, księżniczka Twilight Sparkle i jej przyjaciółki wyruszyły zbadać tę sprawę i ślad po nich zaginął... Teraz wy musicie wyruszyć w daleką podróż, przezwyciężyć straszne niebezpieczeństwo, uratować Ponyville i całą Equestrię! Czy możemy liczyć na wasze kopytka? Zawiera przygodę oraz ekran mistrza gry.

 • Ziemski Kucyk - Zestaw kości do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Ziemski Kucyk - Zestaw kości do gry fabularnej Equestria

  49,90 zł 39,90 zł

  Zestaw zawiera 6 perłowych kości do gier fabularnych (RPG) i wyjątkową miniprzygodę, która nie jest dostępna nigdzie indziej! 

 • Jednorożec - Zestaw kości do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Jednorożec - Zestaw kości do gry fabularnej Equestria

  49,90 zł 39,90 zł

  Zestaw zawiera 6 brokatowych kości do gier fabularnych (RPG) i wyjątkową miniprzygodę, która nie jest dostępna nigdzie indziej!

 • Pegaz - Zestaw kości do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Pegaz - Zestaw kości do gry fabularnej Equestria

  49,90 zł 39,90 zł

  Zestaw zawiera 6 kryształowych kości do gier fabularnych (RPG) i wyjątkową miniprzygodę, która nie jest dostępna nigdzie indziej! 

 • Equestria: Ceremonia Świateł
  Szybki podgląd

  Equestria: Ceremonia Świateł

  69,90 zł

  Druga z serii przygoda do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! Odwiedźcie Umberfoal, starożytne miasto kryjące się od tysiąca lat pod Złą Ziemią, opustoszałym i zapomnianym przez wszystkich południowym krańcu Equestrii. 

 • PDF Equestria: Karty Kucyków

  0,00 zł

  Zesatw Kart Kucyków do gry Equestra: Puść Wodze Fantazji. W zestawie znajdziesz pustą kartę oraz wersje z obrysem Pegaza, Jednorożca i Ziemskiego Kucyka (każda w wersji dziewczęcej i chłopięcej). 

 • Equestria: Fantastyczni Mieszkańcy Equestrii

  109,90 zł

  ZAPOWIEDŹ/PRZEDSPRZEDAŻ - PREMIERA: 27 KWIETNIA 2020

  Bestiariusz do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji! Zawiera opisy, ilustracje i statystyki Stworków i Kucyków zamieszkujących całą Equestrię, pozwalające dodać nowe postaci do twoich przygód w świecie magii i przyjaźni.

  Do zamówień w przedsprzedaży dołączamy składany plakat, przedstawiający mapę całej Equestrii z polskimi nazwami krain.

  Zobacz PEŁEN OPIS produktu, aby kupić go w przedsprzedaży!

  Przedsprzedaż