VUDU

VUDU001

5901549119435

Zbieraj składniki, rzucaj klątwy, kolekcjonuj artefakty i umieraj ze śmiechu podczas tej imprezowej, szalonej gry. Jesteś gotowy na najbardziej pokręcone klątwy, jakie świat magii kiedykolwiek zobaczył?

Czas trwania gry: 30 min. Liczba graczy: 3-6 Wiek graczy: 8+

79,90 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Jesteś gotowy na najbardziej pokręcone klątwy, jakie świat magii kiedykolwiek zobaczył?

W VuDu wcielisz się w czarownika, który zbiera składniki do swoich wyszukanych klątw. Staniesz się adeptem czarnej magii i będziesz rzucać uroki na swoich przeciwników, utrudniając im życie i pilnować, by przestrzegali ich skutków – albo zmierzyli się z konsekwencjami. Uważaj jednak, nawet na największych szczęściarzy czekają niemiłe niespodzianki od losu! Każdy z graczy na początku tury rzuca pięcioma specjalnymi kośćmi, które definiują jego pulę składników. Dzięki nim może rzucić na wybranego gracza jedną z kart Klątw z ręki lub dobrać dodatkowe karty w zamian za część kości. Zawsze ma też opcję odłożenia jednej z kostek i przerzucenia pozostałych. Pamiętaj także o Artefaktach, które mogą nagle zmienić oblicze gry. Podejmuj szybkie decyzje, dobrze oceniaj swoje szanse i zdobywaj punkty za udane rzucenie Klątw. Otrzymasz je też, jeśli ktoś zapomni przestrzegać swoich kar… Więc pilnuj swoich ofiar!

 

WYBRANE OPINIE O GRZE

To nie jest gra, w której trzeba myśleć. Tu po prostu trzeba działać na niekorzyść innych i czerpać z tego przyjemność!PLANSZNOOBKI

Rozgrywka toczy się szybko i dzięki absurdalnym efektom klątw sprawia, że nie można zachować powagi.GILDIA.PL

VuDu to świetna gra na spotkania towarzyskie, kiedy chcemy zasiąść do stołu wraz ze znajomymi i zwyczajnie się odprężyć.POLTER.PL

 

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

  • 36 Kart Klątw
  • 10 Kart Wiecznych Klątw
  • 13 Kart Artefaktów
  • 5 Kości Składników
  • 6 Pionków Punktacji
  • 1 Laleczka Vudu
  • Instrukcja.

 

INFORMACJE DODATKOWE

Czas trwania gry: 20-30 min. Liczba graczy: 2-6 Wiek graczy: 8+
VUDU001

Gry VUDU i VUDULHU mają odmienne zasady, ale można ze sobą łączyć! Jednak zanim to zrobisz przeczyataj instrukcję ich łączenia! 

 

 

Przeczytaj lub obejrzyj recenzje przygotowane przez niezależnych recenzentów

 

Zobacz także