+6 Bag O'Munchkins - pionki Munchkin Legends

SJG 5582

Pionki Munchkin Legends w 6 kolorach pozwolą Ci zaznaczać swój Poziom na planszach z wersji Deluxe. Świetnie nadadzą się też do innych gier - bo niby czemu coś tak dobrego miałoby służyć Ci tylko do rozgrywki w Munchkina?!

29,90 zł
Brutto

Ostatnie sztuki
  • Darmowa wysyłka od 199 zł! Darmowa wysyłka od 199 zł!
  • Paczki wysyłamy w 24 godziny! Paczki wysyłamy w 24 godziny!
  • 14 dni na zwrot towaru! 14 dni na zwrot towaru!

Na Jowisza! Znowu zapomniałeś o swoim poziomie? W takich przypadkach sama Atena nie będzie w stanie Ci pomóc...

Na szczęście dla wszystkich munchkinów przygotowaliśmy Świętego Graala wśród munchkinowych gadżetów - pionki Munchkin Legends w 6 kolorach. Dzięki nim liczenie poziomów przestanie być syzyfową pracę i będzie przyjemne jak lot z Dedalem... a nie... zaraz... W każdym razie nasze figurki nadają się również do innych tytułów... nawet tych mniej legendarnych niż Munchkin.

W Munchkinie:

Za każdym razem, kiedy możesz zdobyć poziom albo zrobisz coś, co normalnie daje poziom, ale masz już 9, możesz z niego zrezygnować i umieścić przed sobą jedną z figurek Zombie. W dowolnej walce możesz odrzucić figurkę, aby zapewnić sobie bonus 1k6. Na raz możesz mieć przed sobą jedną figurkę. Możesz też „zapomnieć" o tej zasadzie i przekonać znajomych, że trzymanie wszystkich sześciu figurek na stole naraz jest zupełnie legalne. Sześć to dobra cyfra.

W innych grach:

Ponieważ wiemy, że jesteś munchkinem dajemy Ci inne legitymacyjne możliwości wykorzystania tych pionków w grach, w których pozornie nie ma to znaczenia. Na przykład:

  • W każdej grze, w której rzut kością określa liczbę pól o jaką możesz się przesunąć. Jeśli korzystasz z miniaturowego munchkina zamiast normalnego pionka, możesz przesunąć się o jedno pole więcej lub mniej.
  • W każdej grze, w której zaczynasz z jakąś sumą pieniędzy. Jeśli korzystasz z miniaturowego munchkina zamiast normalnego pionka weź sobie 10% więcej. Oczywiście zaokrąglaj w górę.
  • W szachach, munchkin, który zastępuje piona może zawsze poruszyć się dwa pola w przód.
SJG 5582

Zobacz także