NOWOŚCI

Aktywne filtry

 • Cienie Tatr: polskie scenariusze

  139,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży:  Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). XX wiek obfitował w wiele niewyjaśnionych spraw, które zostały ukryte przed wzrokiem opinii publicznej... Scenariusze z podręcznika "Cienie Tatr" wrzucą Waszych Badaczy w wir wydarzeń w Polsce, z których tylko nieliczni wyjdą o własnych siłach. 

  Przedsprzedaż
 • Horror nad Wartą: polskie scenariusze

  139,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Każdy ze scenariuszy z podręcznika "Horror nad Wartą" zaprowadzi Was do innego polskiego miasta. Tajemnicze morderstwa, niewyjaśnione zaginięcia i niewypowiedziana groza… Z tym wszystkim zmierzyć się będą musieli Wasi Badacze. Czy odważą się stawić czoła przerażającej prawdzie?

  Przedsprzedaż
 • Talia Strażnika: Szaleńcze Fobie

  39,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Wyjątkowa talia, która pomoże każdemu Strażnikowi Tajemnic! W tej talii znajdziesz 55 chorób psychicznych i fobii, dzięki którym każdy Badacz znajdzie dla siebie przytulne miejsce w zakładzie zamkniętym.

  Przedsprzedaż
 • Talia Strażnika: Intrygujące Postaci

  39,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Wyjątkowa talia, która pomoże każdemu Strażnikowi Tajemnic! W tej talii znajdziesz 55 bohaterów niezależnych, wraz z ich portretami, statystykami i opisem.

  Przedsprzedaż
 • Talia Strażnika: Uzbrojenie i Artefakty

  39,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  W tej talii znajdziesz 55 kart z pełnym arsenałem broni i mistycznych przedmiotów, dzięki którym Badacze chociaż przez chwilę będą się łudzić, że przeżyją na tyle długo, by opowiedzieć o swoich przygodach.

  Przedsprzedaż
 • Zew Cthulhu: Księga Strażnika

  210,00 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Zew Cthulhu 7. Edycja to kultowa gra fabularna pełna tajemnic i horrorów, gdzie jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, narratora opowiadającego historię, a reszta uczestników gry to Badacze Tajemnic, rozwiązujący zagadki bohaterowie z przypadku. 

  Przedsprzedaż
 • LOCHY I KWOKI
  Szybki podgląd

  LOCHY I KWOKI

  59,90 zł

  Poznaj Lochy i smoki i sprawdź, czy jesteś na tyle spostrzegawczy i szybki, żeby zagarnąć najwięcej skarbów dla siebie, nie dając się złapać kryjącemu się w podziemiach smokowi!

  Czas: 20 min. Gracze: 2-5 Wiek: 10+
 • MUNCHKIN 6 - OPĘTANE LOCHY
  Szybki podgląd

  MUNCHKIN 6 - OPĘTANE LOCHY

  59,90 zł

  Były podziemia... najwyższy czas na lochy! Każda z 20 nowych, powiększonych kart Lochów wprowadza nowe zasady działające na całą drużynę, a czasami też na Potwory! Użyj 16 nowych kart Portali, aby przemieszczać się z jednego Lochu do drugiego w poszukiwaniu złota i chwały.

 • MUNCHKIN 6,5 - GROŹNE GROBOWCE
  Szybki podgląd

  MUNCHKIN 6,5 - GROŹNE GROBOWCE

  59,90 zł

  Chyba nie sądziłeś, że Munchkin 6, to koniec podziemnej przygody. Wracamy do korzeni dzięki 20 nowym Lochom i 16 Portalom, które Cię do nich wyślą! Możesz grać z samym Munchkinem 6.5 - Groźne Grobowce albo połączyć go z Opętanymi Lochami (lub innym dodatkiem zawierającym Lochy), by przeżyć naprawdę szaloną przygodę!

 • FLUXX RICK AND MORTY
  Szybki podgląd

  FLUXX RICK AND MORTY

  79,90 zł

  Zatop się w pokręconym wszechświecie Ricka i Mortiego, sprawdź co trzeba zrobić żeby być wężnym i dowiedz się gdzie są jądra Pimpka! A to wszystko na znanych i prostych zasadach Fluxxa!

  Czas: 5-30 min. Gracze: 2-6 Wiek: 8+
 • GLOOM CTHULHU

  99,90 zł 89,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: SIERPIEŃ 2019

  W Cthulhu Gloom bierzesz w swoje macki los Lovecraftowych bohaterów, prowadząc ich ścieżką grozy i szaleństwa, aż do mniej lub bardziej spektakularnego wiecznego spoczynku.

  Czas: 60 min. Liczba: 2-5 Wiek: 13+
  Przedsprzedaż
 • GLOOM 2 - PONURE DOMOSTWA

  69,90 zł 64,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: SIERPIEŃ 2019

  Przekrocz Ponure Progi! Dodatek do gry GLOOM wprowadzający domostwa i rozszerzający zasady gry. Czy otworzysz te drzwi? Odkryj zupełnie nowy świat Ponurych Domostw i ich Sekretów oraz poznaj prawdziwe znaczenie słowa smutek!

  Przedsprzedaż