string(12) "/125-nowosci"

Nowości

Aktywne filtry

 • Choose Cthulhu 8: Święto
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 8: Święto

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 8: Święto kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Święto H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się inaczej.

 • Miasto Mgły: Przewodnik...
  Szybki podgląd

  Miasto Mgły: Przewodnik Graczy + PDF

  199,90 zł

  Miasto Mgły to detektywistyczna gra fabularna osadzona w mrocznym mieście zwykłych ludzi i legendarnych mocy. Stwórz filmowe postacie i rozgrywaj sceny pełne akcji, napięcia, śledztwa i dramatów. Wykorzystuj zdolności, zasoby, a nawet uczucia swoich bohaterów, aby napędzać kinowe sceny. Dokonuj głębokich przemian swoich postaci przez trudne wybory oraz poświęcenia, aby znaleźć odpowiedzi i walczyć o to, co naprawdę się liczy.

  Przewodniku Graczy znajdziesz rozbudowaną instrukcję kreacji swojego Riftera i jego rozwoju, a także przykładowe legendarne moce, jakimi może dysponować. Wybierz jeden z siedmiu motywów oraz swój Mythos i odkryj, kim tak naprawdę jesteś! Ponadto podręcznik wprowadzi cię do filmowego świata Miasta Mgły i przedstawi zasady mechaniki rządzące tym systemem. 

 • Choose Cthulhu 6: Sny w...
  Szybki podgląd

  Choose Cthulhu 6: Sny w Domu Wiedźmy

  34,90 zł

  W grze paragrafowej Choose Cthulhu 6: Sny w Domu Wiedźmy kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania  Sny w Domu Wiedźmy  H.P.   Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć  się zupełnie inaczej!

 • Cyberpunk: Interface RED...
  Szybki podgląd

  Cyberpunk: Interface RED Volume 1 + PDF

  99,90 zł

  W pierwszym tomie Interface RED znajdziesz zbiór krótkich artykułów. Opracowano je specjalnie po to, aby dostarczyć najlepszych możliwych doświadczeń gry w Cyberpunk RED. Wiele z tych artykułów będzie można można znaleźć na naszej stronie internetowej jako darmowe DLC, ale to właśnie w tym zbiorze po raz pierwszy wszystkie razem ukazują się drukiem! Dodatkowo dorzucamy tu nowy, ekskluzywny artykuł poświęcony dronom.

  Kupując ten produkt, otrzymasz również wersję PDF podręcznika. Sam PDF będzie kosztował ok. 30 zł. 

 • Zew Cthulhu: Horror w...
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Horror w Tatrach + PDF - REEDYCJA

  179,90 zł

  Tom zawiera wybrane scenariusze, które pierwotnie ukazały się w zbiorach Cienie Tatr oraz Horror nad Wartą. UWAGA! W tym dodatku nie ma nowej zawartości.

  Tajemnicze morderstwa, niewyjaśnione zaginięcia i niewypowiedziana groza… Scenariusze z tego podręcznika wrzucą Waszych Badaczy w wir wydarzeń, z których tylko nieliczni wyjdą o własnych siłach. Tajemnica złotego pociągu, działalność tajnych służb w czasach PRL-u, dramatyczne wydarzenia podczas wielkiej imprezy plenerowej pod Częstochową, sekret, którego strzegą mieszkańcy Zakopanego – to tylko niektóre z rzeczy, jakie na nich czekają.

 • Miasto Mgły: Przybornik...
  Szybki podgląd

  Miasto Mgły: Przybornik Mistrzyni Ceremonii + PDF

  199,90 zł

  Miasto Mgły to filmowa, detektywistyczna gra fabularna osadzona w mrocznym mieście zwykłych ludzi i legendarnych mocy. Jako Mistrzyni Ceremonii (MC) jesteś showrunnerką swojego własnego serialu. Tworzysz tajemnicze sprawy i mroczne zbrodnie, które czekają na odkrycie przez twoją ekipę. Portretujesz złoczyńców, potwory i zagubione dusze, i popychasz głównych bohaterów, aby odkryli, kim naprawdę są.

  Ten podręcznik zawiera to, czego potrzebujesz, aby tworzyć scenariusze i prowadzić grę Miasto Mgły. Znajdziesz tu m.in.: opis Miasta i działających w nim ukrytych sił, zasady dla MC, mechanikę systemu, przewodniki na temat narracji noir i pisania śledztw, dziesiątki gotowych do użycia lokacji, przeciwników i operacji złoczyńców, a także gotową do poprowadzenia, przykładową sprawę Grając ze śmiercią

 • Opowieści Baśniomistrza:...
  Szybki podgląd

  Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

  99,90 zł

  Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę! 
  Specjalna karta postaci od patrona do pobrania TUTAJ
  Darmowe mapy i karty postaci do pobrania TUTAJ. 

  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu.