PDF Zew Cthulhu: Kwiat paproci

DM033

ZBIÓR SCENARIUSZY DO 7. EDYCJI ZEWU CTHULHU

Kwiat paproci to zbiór trzech scenariuszy na Noc Kupały do Zewu Cthulhu, stworzonych z myślą o rozgrywce 1 na 1. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru we dwoje w atmosferze tajemnicy i intrygi przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. 

0,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

ZBIÓR SCENARIUSZY DO 7. EDYCJI ZEWU CTHULHU

Kwiat paproci to zbiór trzech scenariuszy na Noc Kupały do Zewu Cthulhu, stworzonych z myślą o rozgrywce 1 na 1. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru we dwoje w atmosferze tajemnicy i intrygi przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. 

NAJKRÓTSZA NOC - Piotr Chojnacki i Łukasz Wachciński

Akcja rozgrywa się w 1925 roku. Badaczka otrzymuje list o śmierci ojca. Ma przybyć do rodzinnej posiadłości celem odczytania testamentu. Czekając na odczytanie ostatniej woli rodzica przemierza pokoje i korytarze. Okazuje się, że stary dom w podkrakowskich Niepołomicach skrywa wiele tajemn

WIANKI NA WODZIE - Aleksandra Menio i Martyna Pietrzak

Akcja rozgrywa się współcześnie w niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie, gdzie lokalna społeczność pielęgnuje pogańskie tradycje. Co tak naprawdę kryje się za, z pozoru nieszkodliwymi rytuałami? 

KWIAT PAPROCI AR - Aleksander Daukszewicz i Paweł Jurgiel

Wydarzenia przedstawione w scenariuszu mogą być rozegrane w dowolnym miejscu w Polsce, a celem Badacza będzie odkrycie głębszego znaczenia niezwykle popularnej gry na urządzenia mobilne nazwanej Kwiat Paproci AR. Zrozumienie prawdy może prowadzić do szaleństwa, a nawet dalej...

DM033

Zobacz także