PDF Tajemnice Pętli: Into the Loop

DM004

Graj! Kolektyw przybywa z zinem, który w całości poświęcili osobliwemu światu lat 80., których nie było. Zapraszamy #IntoTheLoop – po scenariusz i potężną 5-kę, masę inspiracji – z filmów, seriali, książek i gier oraz polecajki muzyczne, które pomogą Wam wytworzyć niesamowity i pełen dziwów klimat podczas wprowadzania Dzieciaków w czające się wokół Pętli tajemnice. 

UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Tajemnice Pętli. 

0,00 zł
Brutto
 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

ZBIÓR SCENARIUSZY DO 7. EDYCJI ZEWU CTHULHU

Kwiat paproci to zbiór trzech scenariuszy na Noc Kupały do Zewu Cthulhu, stworzonych z myślą o rozgrywce 1 na 1. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru we dwoje w atmosferze tajemnicy i intrygi przy ulubionej grze fabularnej. Poszczególne scenariusze da się rozegrać w jeden wieczór, a ich przygotowanie nie powinno sprawić trudności nawet niedoświadczonym Strażnikom Tajemnic. 

NAJKRÓTSZA NOC - Piotr Chojnacki i Łukasz Wachciński

Akcja rozgrywa się w 1925 roku. Badaczka otrzymuje list o śmierci ojca. Ma przybyć do rodzinnej posiadłości celem odczytania testamentu. Czekając na odczytanie ostatniej woli rodzica przemierza pokoje i korytarze. Okazuje się, że stary dom w podkrakowskich Niepołomicach skrywa wiele tajemn

WIANKI NA WODZIE - Aleksandra Menio i Martyna Pietrzak

Akcja rozgrywa się współcześnie w niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie, gdzie lokalna społeczność pielęgnuje pogańskie tradycje. Co tak naprawdę kryje się za, z pozoru nieszkodliwymi rytuałami? 

KWIAT PAPROCI AR - Aleksander Daukszewicz i Paweł Jurgiel

Wydarzenia przedstawione w scenariuszu mogą być rozegrane w dowolnym miejscu w Polsce, a celem Badacza będzie odkrycie głębszego znaczenia niezwykle popularnej gry na urządzenia mobilne nazwanej Kwiat Paproci AR. Zrozumienie prawdy może prowadzić do szaleństwa, a nawet dalej...

DM004

Zobacz także