Zew Cthulhu: Pulp Cthulhu - Ekskluzywna + PDF

ZEW127

9788364198342

Pulp Cthulhu to gra pełna brawurowych przygód, mrocznych knowań i dzielnych Bohaterów. Dzięki tej książce, kilku kostkom i Księdze Strażnika do Zewu Cthulhu masz wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia przygody i zgłębienia gier z gatunku pulp.

Uwaga! Ta wersja okładki ze skóry ekologicznej dostępna jest jedynie w sklepie wydawnictwa Black Monk i jej nakład jest ograniczony.

Wersje elektroniczne (PDF) wysyłamy w dni robocze między 16:00 a 21:00 za pośrednictwem portalu DriveThruRPG.com

379,90 zł
Brutto

 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

Brawurowa walka z koszmarami mitów! Wzywamy wszystkich Bohaterów! Nadszedł czas, aby stawić czoła Cthulhu!

Pulp Cthulhu to gra pełna brawurowych przygód, mrocznych knowań i dzielnych Bohaterów. Dzięki tej książce, kilku kostkom i Księdze Strażnika do Zewu Cthulhu masz wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia przygody i zgłębienia gier z gatunku pulp.

Czy masz dość tego, że twoi Badacze padają jak muchy, podejmując desperackie próby ocalenia ludzkości na całym świecie? Chciałbyś, żeby twoi Badacze mogli stanąć twarzą w twarz z potworami, zamiast kryć się po kątach i czekać, aż sobie pójdą? Pulp Cthulhu podbija stawkę i daje ci twardszych, sprawniejszych Bohaterów – takich, którzy mogą mierzyć się ze złowrogimi knowaniami mitów Cthulhu!

Na stronach tego podręcznika znajdziesz:

 • Zmodyfikowany system tworzenia postaci, reguły dotyczące mocy parapsychicznych, poczytalności, nadludzkich umiejętności i szalonej nauki.
 • Wskazówki dla Strażników Tajemnic pozwalające tworzyć i prowadzić pulpowe sesje.
 • Wyjaśnienie, czym jest „pulpa” i jak wpasowuje się w obraz Ameryki w szponach wielkiego kryzysu lat 30. XX wieku i w przededniu II wojny światowej.
 • Zbiór barwnych złoczyńców i potworów, a także tajemniczych organizacji.
 • Cztery pełne akcji scenariusze, pozwalające zacząć zabawę z odpowiednim przytupem.
 • Stworzony specjalnie na potrzeby tej edycji rozdział poświęcony Polsce w latach 30. XX wieku, pozwalający przenieść akcję do nadwiślańskich miast i wiosek.
 • Kilka nowych ilustracji, które przygotowane zostały przez Jakuba Fatjanowskiego i Rafała Szłapę!

Wskazówki zawarte w tym podręczniku ułatwiają rozegranie pulpowych przygód w dowolnych realiach i epokach. Dzięki temu Strażnicy mogą dodać kolorytu wydarzeniom w latach 20. XX wieku, w czasach współczesnych czy w dowolnej innej epoce.

To czas Bohaterów i wielkiej przygody!

Aby w pełni skorzystać z tego podręcznika, niezbędny jest egzemplarz Księgi Strażnika. 

Żeby poczytać o tym, czym jest "pulpa", zajrzyj TUTAJ

 

INFORMACJE DODATKOWE

 • Liczba stron: 292
 • Wydruk: w kolorze
 • Okładka: twarda
 • Format: A4
 • Papierowa obwoluta

----

Wykupując produkt z wersją elektroniczną (PDF), rezygnujesz z prawa zwrotu bez podania przyczyny. Nadal możesz zwrócić produkt, jeżeli jest on niezgodny z zamówieniem lub uszkodzony. 

ZEW127

Zobacz także