Cyberpunk RED - Mieszkańcy strefy walki A (Ciężkozbrojni)

PRECP-33007

PRZEDSPRZEDAŻ!
PREMIERA: LATO 2021

Zestaw 3 plastikowych figurek ulicznych punków do gry Cyberpunk RED (wysokość figurek: 35 mm). 

Przenieś swoje przygody na stół z tymi szczegółowymi figurkami do gry Cyberpunk RED. Te modele będą świetnymi przeciwnikami dla twoich postaci. Każdy model wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i zawiera podstawkę.

89,90 zł
Brutto

 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

Witaj w Mrocznej Przyszłości, w Czasie CZERWIENI.

Tutaj Megakorporacje spustoszyły cywilizację, a ty robisz, co musisz, aby przetrwać. Czy jesteś gotowy, aby włączyć się walki?

Przenieś swoje przygody na stół z tymi szczegółowymi figurkami do gry Cyberpunk RED. Te modele będą świetnymi przeciwnikami dla twoich postaci. Każdy model wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i zawiera podstawkę.

Z góry ludzie na chodnikach wyglądają tak samo: brudne szumowiny wypełniające poplamione ulice. Dla niektórych to dobra wiadomość. Rozpoznanie przez prawo lub Megakorporacje może doprowadzić do śmierci. Na dole każde skrzyżowanie jest przejściem granicznym. Każdy blok miejski ma swoich obywateli i władców - oraz własne zasady. Uliczne szumowiny robią, co muszą, aby przeżyć.

Zestaw zawiera 3 plastikowe figurki (wysokość: 35 mm).

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia! Zawiera małe elementy.

Modele są niepomalowane i wymagają złożenia.

---

Ten produkt jest w PRZEDSPRZEDAŻY, co oznacza, że nie jest gotowy do wysyłki. W opisie produktu podana jest przewidywana data wysyłki. Zamówienia zawierające produkty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce produktów, które mamy w magazynie, zamów je w oddzielnym zamówieniu

PRECP-33007

Zobacz także