Cyberpunk RED - Stróże Prawa A (Dowódcy)

PRECP-33005

PRZEDSPRZEDAŻ!
PREMIERA: LATO 2021

Zestaw 3 plastikowych figurek stróżów prawa do gry Cyberpunk RED (wysokość figurek: 35 mm).

Przenieś swoje przygody na stół z tymi szczegółowymi figurkami do gry Cyberpunk RED. Te modele będą świetnymi przeciwnikami dla twoich postaci. Każdy model wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i zawiera podstawkę.

89,90 zł
Brutto

 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

Witaj w Mrocznej Przyszłości, w Czasie CZERWIENI.

Tutaj Megakorporacje spustoszyły cywilizację, a ty robisz, co musisz, aby przetrwać. Czy jesteś gotowy, aby włączyć się walki?

Przenieś swoje przygody na stół z tymi szczegółowymi figurkami do gry Cyberpunk RED. Te modele będą świetnymi przeciwnikami dla twoich postaci. Każdy model wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i zawiera podstawkę.

Kiedy przestępcy stają się cyberprzestępcami, superszybkimi ulicznymi szumowinami, potrzebne są najnowocześniejsze metody. Uzbrojony w taktyczną zbroję, broń szturmową i tarcze balistyczne, zespół Riot zostaje wezwany, gdy sprawa stanie się poważna!

Zestaw zawiera 3 plastikowe figurki (wysokość: 35 mm).

UWAGA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia! Zawiera małe elementy.

Modele są niepomalowane i wymagają złożenia.

---

Ten produkt jest w PRZEDSPRZEDAŻY, co oznacza, że nie jest gotowy do wysyłki. W opisie produktu podana jest przewidywana data wysyłki. Zamówienia zawierające produkty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce produktów, które mamy w magazynie, zamów je w oddzielnym zamówieniu

PRECP-33005

Zobacz także