Zestaw 5 paszportów OD HPLHS

ZEW141

WYSYŁKA: I/II KWARTAŁ 2021

Zestaw paszportów nansenowskich dla Badaczy to świetna pomoc w ich podróżach dookoła świata. Każdy paszport zawiera arkusz przezroczystych naklejek z wizami i pieczątkami potwierdzającymi, że Badacze opłacili wymagane opłaty celne, żeby wjechać do USA, Australii i Wielkiej Brytanii. Paszporty wyprodukowane przez The H. P. Lovecraft Historical Society.

109,90 zł
Brutto

 

Darmowa wysyłka od 50 zł!

 

Paczki wysyłamy w 24 godziny!

 

14 dni na zwrot towaru!

Zestaw paszportów nansenowskich dla Badaczy to świetna pomoc w ich podróżach dookoła świata. Każdy paszport zawiera arkusz przezroczystych naklejek z wizami i pieczątkami potwierdzającymi, że Badacze opłacili wymagane opłaty celne, żeby wjechać do USA, Australii i Wielkiej Brytanii.

Paszporty nansenowskie, nazwane tak od nazwiska sławnego podróżnika polarnego Fridtjofa Nansena, były wydawane jako dokumenty podróżne przez Ligę Narodów od 1922 do 1938 roku, w odpowiedzi na kryzys migracyjny po I Wojnie Światowej, gdy wiele osób stało się bezpaństwowcami. Więcej możesz dowiedzieć się tu

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/nansenowski-paszport;3945666.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Nansen_passport

Repliki paszportów nansenowskich stworzone przez H.P. Lovecraft Historical Society są lekko zmodyfikowane i udoskonalone względem prostych oryginałów, są bardziej wzorowane na standardowych paszportach wydawanych w tamtym okresie. Strażnicy mogą zachęcić swoich graczy do umieszczenia w nich portretów swoich Badaczy oraz opisu i znaków szczególnych w odpowiednim miejscu na stronie 3. Miejsce na notatki na końcu, może być użyte do zapisania ważnych cech, statystyk, poziomu poczytalności, itp. lub innych danych do zapamiętania. Strona na wizy powinna być uzupełniana przez Strażnika gdy bohaterowie wjadą/wyjadą z różnych krajów podczas kampanii Masek Nyarlathotepa.

----

Ten produkt jest w PRZEDSPRZEDAŻY, co oznacza, że nie jest gotowy do wysyłki. W opisie produktu podana jest przewidywana data wysyłki. Zamówienia zawierające produkty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce produktów, które mamy w magazynie, zamów je w oddzielnym zamówieniu.

ZEW141