MUNCHKIN 7 - OSZUKUJĄC OBURĄCZ

MUNPL151

5907729440092

Dodatek Munchkin 7 - Oszukując oburącz został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro możesz być Ultra Munchkinem? Teraz możesz też grać w swojego wymarzonego Gwiezdnego Munchkina Cthulhu Zombie z Karaibów!

69,90 zł
Brutto

 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Po co oszukiwać jedną ręką, kiedy można dwoma?!

Munchkin 7 - Oszukując oburącz został stworzony do mega rozgrywek, w których wszystkie chwyty są dozwolone, każda talia jest w grze i żadne kombo nie jest zbyt dziwne. Po co być Super Munchkinem, skoro możesz być Ultra Munchkinem? Teraz możesz też grać w swojego wymarzonego Gwiezdnego Munchkina Cthulhu Zombie z Karaibów!

Dodatek wprowadza do gry 110 nowych kart; wśród nich znajdziesz Wzmocnienia Przedmiotów, Wzmocnienia Potworów… A to co? Wzmocnienia Wzmocnień?! Tego jeszcze nie było! 

Pamiętaj, że nie tylko Ty możesz wmacniać swoje karty: Twoi przeciwnicy mogą robić to samo i wykorzystać każdy Twój ruch przeciwko Tobie! Ze Skarpecynką dasz sobie radę bez problemu, ale co, jeśli na Twojej drodze stanie Uber-Rzadka, Ekstremalnie Szczwana Skarpecynka Z Dodatkowym Serem?!

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

  • 110 kart (Drzwi i Skarbów)

 

DODATEK MUNCHKIN 7 NIE JEST SAMODZIELNĄ GRĄ - DO GRY POTRZEBNA JEST EDYCJA PODSTAWOWA MUNCHKINA!

MUNPL151

MUNCHKIN FANTASY

MUNCHKIN ZOMBIE

DOBRY, ZŁY I MUNCHKIN

MUNCHKIN CTHULHU

MUNCHKIN GRIMM

MUNCHKIN LEGENDY

MUNCHKIN STEAMPUNK

MUNCHKIN APOKALISPA

MUNCHKIN Z KARAIBÓW

Wszystkie gry z serii MUNCHKIN mają podobne zasady i można je ze sobą mieszać!

 

 

INSTRUKCJE

 

EPICKI MUNCHKIN

Zobacz także