Miasto Mgły: Piękność Zimna jak Skała - złoczyńca

PDF011

Mściwy czarny charakter o porażającym uroku

Mściwa supermodelka wyrzucona z wyższych sfer, Madeline Moretti (Meduza), jest liderem gangu najemników sprawiających, że ludzie “znikają”. Madeline wyposaża swoich ludzi w kuloodporną skórę i wysyła ich, aby porwali wyznaczone cele. Używając swojego petryfikującego wzroku, przemienia ich w posągi i dołącza do swojej makabrycznej kolekcji. 

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

10,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Ten samodzielny plik PDF (7 stron) opisuje niewielkiej skali kryminalną operację w Mieście Mgły prowadzoną przez Rifterkę Meduzy, Madeline Moretti. Możesz użyć Madeline i jej gangu w swoich sesjach Miasta Mgły w następujący sposób:

  • Jako element śledztwa lub prowadzonej przez ciebie kampanii, w której Madeline i jej gang są odpowiedzialni za systematyczne zaginięcia niechcianych osób, za tajemnicze zniknięcie kluczowego świadka lub za ochronę innego złoczyńcy.
  • W odwecie za działania ekipy, Madeline zostaje wynajęta przez osobę trzecią, aby uprowadzić członków ekipy lub kogoś z ich otoczenia, po tym, jak bohaterowie graczy wtrącali się w nie swoje sprawy.
  • Jako poboczną sprawę, w którym załoga szuka jednej z ofiar Madeline, co pozwala im poznać tragiczną przeszłość Madeline.
  • Jako gotowe do gry losowe spotkanie, w którym ekipa niespodziewanie spotyka Madeline, jej siostry lub jej kuloodpornych gangsterów.
PDF011