Miasto Mgły: Zestaw 7 kart postaci

DM051

Zestaw kart postaci
Pobierz zestaw siedmiu darmowych, pięknie ilustrowanych kart postaci gotowych do rozgrywki w Miasto Mgły! W skład zestawu wchodzą:

  • Post Mortem, anioł zemsty w ciele będącym efektem wojskowego eksperymentu
  • Mitosis, były bokser z darem do transformacji
  • Ekskalibur, bogata aktywistka z dostępem do legendarnej broni
  • Declan L’estrange, kroczący przez sny sprzedawca antyków
  • Flicker, młoda hakerka, której nie ogranicza czas i przestrzeń
  • Salamandra, bojownik z mocą ognistej jaszczurki
  • Kitsune, utalentowany dzieciak z duszą podstępnego lisa

0,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Post Mortem

Anioł zemsty w ciele będącym efektem wojskowego eksperymentu

Pierwsze wspomnienie nowego życia Post Mortem - nawet jeśli ciężko nazwać ją żywą - to pobudka w opuszczonym laboratorium Helix, z wyspecjalizowaną bronią „Ion-9” i innym sprzętem leżącym pod ręką. Wkrótce zrozumiała, że posiada wszystkie umiejętności wyszkolonego zabójcy.

Post-Mortem poluje na wszystkich złoczyńców, którzy działają z ukrycia. W tym samym czasie próbuje też dowiedzieć się więcej o swoim poprzednim życiu oraz o okropnych eksperymentach, które stworzyły jej nowe, nieśmiertelne ciało. Pracownicy laboratoriów Helix strzeżcie się - ta nieśmiertelna zjawa nie musi jeść ani spać, a wy jesteście następni na jej liście…

Mitosis

Były bokser z darem transformacji 

Pewnej pamiętnej nocy, gdy sławny bokser Mitosis, prowadząc pod wpływem, wracał z kolejnej dzikiej imprezy, jego auto wjechało w ciężarówkę wiozącą niebezpieczne chemikalia. 

Wypadek spowodował okropne deformacje w ciele Mitosis, zmieniając je na zawsze - jego komórki mogą szybko wzrastać, dzielić się i powielać - pozwalając mu adaptować i transformować swoje ciało w taką formę, której właśnie potrzebuje. 

Ekskalibur

Bogata aktywistka z dostępem do legendarnej broni

Ekskalibur ma nadzieję przynieść zmiany i lepsze życie uciskanej społeczności Miasta. Wykorzystuje ku temu swój status społeczny, kontakty z lokalnymi działaczami i aktywistami oraz swoją pozycję w organizacji charytatywnej. Zrobi wszystko, by inni poparli jej plany. 

Declan L’Estrange

Kroczący przez sny sprzedawca antyków

Declan postrzega świat dookoła jako sen. Nie zawsze tak było, ale właśnie dlatego przeszukuje Miasto w poszukiwaniu starożytnych artefaktów i zapisków, próbując wyjaśnić mistyczną, eteryczną moc, która go prowadzi.

Declan był w Mieście na tyle długo (nawet przed otwarciem się na swój Mythos), aby wiedzieć, że zawsze musi mieć oczy szeroko otwarte na wszelkie niebezpieczeństwa, a żeby przeżyć w świecie pełnym zdrady i niebezpieczeństw, prawdopodobnie najmądrzejszą opcją jest noszenie ze sobą pistoletu…

Flicker

Młoda hakerka, której nie ogranicza czas i przestrzeń

Flicker jest młodą kobietą z radykalnym gustem i talentem dla rzeczy dziwnych i odmiennych. Może władać czasem i przestrzenią wokół niej, co dla innych objawia się jako niewiarygodnie szybki ruch.

Przez jej rozciągające się zmysły, Flicker jest świadoma miejsc dookoła Miasta, w przeszłości, teraźniejszości i momentów przyszłości, po których nic nie pozostanie takie same…

Salamandra

Bojownik z mocą ognistej jaszczurki

Przystojny, odważny i o wielkim sercu, Salamandra jest prawdziwym kobieciarzem. Łączy to ze swoją codzienną pracą jako miastowy hydraulik i maluje obraz prawdziwego bohatera klasy robotniczej.

Salamandra naprawdę troszczy się o Miasto i ludzi mieszkających w nim. Wojuje z gangami i drobnymi przestępcami już od jakiegoś czasu i umie o siebie zadbać na pełnych przestępczości ulicach. Dość pomocne jest to, że jego skóra potrafi produkować chmury pierwotnej plazmy mocami ognia i wody…

Kitsune

Utalentowany dzieciak z duszą podstępnego lisa

Ulice miasta są dla Kitsune jak las. Jest szybkie, zwinne i gibkie jak lis, skacząc tu i tam przez ulice Miasta. Kit może przeciąć wszystko (i wszystkich), co stoi na jej drodze, używając swojej prowizorycznej katany, ale dobra natura Kit rzadko na to pozwala. Zamiast tego woli rozprowadzać szczęście ludziom w potrzebie.

DM051