Zestaw Kości Cyberpunk Red: Mokra Robota

SCPU06

5907699494972

Zestaw 7 oficjalnych kości do gry fabularnej Cyberpunk RED wyprodukowanych przez Qworkshop.

64,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Czwarta Wojna Korporacyjna dobiegła końca, ale próżno wypatrywać zwycięzców - a tym bardziej ich działań mających naprawić zdewastowany walkami świat. Sieć została zniszczona i porzucona, a lokalne CityNETy nie są bezpieczne i wymagają bezpośredniego dostępu, czyniąc życie Netrunnerów ryzykownym bardziej niż kiedykolwiek. Przewóz wszelkich dóbr przeżywa potężny kryzys, polegając jedynie na lądowych środkach transportu: mniejszych, sporadycznych, narażonych na gangi i złodziei, więc i niewspółmiernie drogich. Na centrum Night City spadła bomba atomowa i pozostawiła napromieniowane zgliszcza w miejscu dzielnicy korporacyjnej. Ludzie masowo migrują między miastami, preferując te porzucone podczas kryzysu zeszłego wieku, z dala od korporacji i ich lokalnych machinacji.

  • Fach w ręku — Specjalne zdobienia w cyberpunkowej stylistyce, przypominające układy scalone, oraz logo CP na najwyższych ściankach sprawiają, że używając ich w grze automatycznie stajesz się ekspertem we wszystkim, co robisz!
  • Strzelaj prosto — Zestaw kości RPG składa się z 7 wielościanów: k4, k6, k8, k10, k12, k20 i k00 - możesz więc używać ich w dowolnej grze.
  • Pełna immersja — Kostki są utrzymane w klimacie Cyberpunk Red, z czarnym tłem i żółtymi zdobieniami.
  • Legalnie na Krawędzi — Zestaw Kości Cyberpunk Red: Mokra Robota został stworzony i jest dystrybuowany na licencji R. Talsorian Games Inc.
SCPU06

Zobacz także