PDF Cyberpunk RED Easy Mode

DM066

Cyberpunk RED Easy Mode to szybkie wprowadzenie do klasycznej gry wyobraźni osadzonej w Mrocznej Przyszłości. Zawiera w sobie absolutnie wszystko, czego potrzeba, aby odkryć powojenną rzeczywistość Czasu Czerwieni.

0,00 zł
Brutto
Brak towaru
 

Wysyłka w 24h!

 

Darmowa wysyłka od 200 zł!

 

14 dni na zwrot towaru!

Wejdź do świata Cyberpunk RED!

Witaj w Czasie Czerwieni, choomba! Jak szybko zauważysz, mamy tu niezły bajzel. Megakorporacje spędziły ostatnie dekady, rozpieprzając cały świat w drobny mak. Zaowocowało to całą gamą nieprzyjemności dla nas – zwykłych zżeraczy karmy – i sprawiło, że mamy tu chroniczny przypadek „każdego za siebie i wszystkich na jednego”. Ale na mięciutko. Ogarniesz to. Tak, to prawda, że świat do cna złapał odpał i do tej pory nie udało nam się doczyścić z przemysłowej ilości gówna, które wpadło w metaforyczny wentylator. Tak, istotnie mamy klęskę urodzaju, jeśli chodzi o naszprycowanych dorfami gangusów szlachtających się ze stadami cyborgów, których wysprzegło za Krawędź. No i niestety, Korporacje były w stanie schrzanić tę jedną rzecz, którą zdałoby się robiły ostatnio, i nie dały rady unicestwić się doszczętnie, więc wszędzie biegają ich agenci, mieszając, w czym tylko się da. A, no i mamy wysyp Kultów Kresu Dni, które próbują namówić wszystkich do kolektywnego odłączenia sobie wtyczek. Ale widzisz, w tym dziwnym świecie, gdzie każdy próbuje ustanowić własne reguły, jest jedna prawda, której nieodmiennie trzeba się trzymać – cokolwiek robisz, rób do skrajnego skraju Krawędzi! Śmiało rzucaj wszystko na szalę. Zbieraj harde żniwo. Bądź ucieleśnieniem akcji. Bądź sprzeciwem. Bądź PŁOMIENIEM! Nie ma czasu na ostrożne macanko z rzeczywistością, kiedy możesz wypalić swój ognisty ślad na firmamencie Ulicy. Przy pasie ciąży ci już Militechowa spluwa. Styki sprzęgów w twoim mózgu iskrzą się łukami wyładowań. W twoich zaciśniętych pięściach czają się poliwęglowe szpony, a cyberoptyczna multispektralna wizja przebija się przez mrok i dym otaczającego cię pożaru burdelu z krystalicznie czystą determinacją. Przed tobą rozpościera się dzika ziemia nieskończonych możliwości, czekająca tylko na to, by jakiś nieustraszony i niezłomny Krawędziarz zebrał jej obfity plon. Kto wie, może będziesz to właśnie ty. Cyberpunk RED Easy Mode to szybkie wprowadzenie do klasycznej gry wyobraźni osadzonej w Mrocznej Przyszłości. Zawiera w sobie absolutnie wszystko, czego potrzeba, aby odkryć powojenną rzeczywistość Czasu Czerwieni, w tym:

  • Przegląd najważniejszych wydarzeń z przebogatej historii świata Cyberpunka. Specjalna uwaga poświęcona została jego wielokrotnie operowanemu sercu – Night City, wraz z jego gęstą jak smar kulturą i pełną tajemniczych zakamarków mgeografią.
  • Podstawowe reguły zorganizowane tak, abyś mógł od razu chwycić klimat i odpalić rozgrywkę.
  • Pięć gotowych do gry postaci zaopatrzonych we wszystkie szmery i komplet bajerów. Kto będzie najbliższy twym gustom? Zniewalająca Rockerka? Zabójczy Solo? Wszechstronny Technik? Ratujący życia Medyk? A może niepowstrzymany w poszukiwaniu prawdy Media?
  • Świeżutki i opracowany właśnie na tę okazję scenariusz: WYSKAKUJ Z FORSY!. Bo widzisz, walizka pękająca w szwach od chowających się w niej eurodolarów to coś, co bardzo lubi zmieniać właściciela. Czy uda ci się być tym właśnie cwaniakiem, który będzie mógł się cieszyć jej zawartością?

DM066

Zobacz także