string(18) "/187-cyberpunk-red"

Cyberpunk RED

Aktywne filtry

 • Cyberpunk RED - Często...
  Brak towaru

  Cyberpunk RED - Często zadawane pytania

  0,00 zł

  Często zadawane pytania to wyjaśnienie zasad i odpowiedzi na pytania dotyczące Cyberpunka RED. Znajduje się tam 39 pytań i odpowiedzi. Pytania dotyczą m.in. tworzenie Postaci, walki, Ran Krytycznych, cyborgizacji, ekonomii, sieciowania, Zdolności Specjalnych Ról, Umiejętności oraz broni i pancerza.

 • Cyberpunk RED - Stara...
  Brak towaru

  Cyberpunk RED - Stara giwera nigdy nie umiera

  0,00 zł

  Stara giwera nigdy nie umiera przedstawia w 7 krokach (od 0 do 6) sposób konwersji broni z Cyberpunka 2020 na zasady Cyberpunka RED. Ten poradnik pomaga w określeniu typu broni, jej celności, zawodności, jakości, ustaleniu rodzaju ulepszeń oraz ceny rynkowej.

 • Cyberpunk RED - Pociąg...
  Brak towaru

  Cyberpunk RED - Pociąg Czerwonego Chromu

  0,00 zł

  Pociąg Czerwonego Chromu to Kanał aktualności, w którym gracze znajdą informacje o zleceniu do zgarnięcia. Jest to krótki scenariusz, który MG może poprowadzić jako jednostrzał lub jako element swojej kampanii.

 • Cyberpunk RED - Karta...
  Brak towaru

  Cyberpunk RED - Karta Postaci - Edytowalna

  0,00 zł

  Karta Postaci do gry Cybperunk RED.

   

 • Cyberpunk RED - Karta Postaci
  Brak towaru

  Cyberpunk RED - Karta Postaci

  0,00 zł

  Karta Postaci do gry Cybperunk RED.

   

 • PDF Into the Cybperpunk
  Brak towaru

  PDF Into the Cybperpunk

  0,00 zł

  Wielkie miasta, gdzie krople deszczu stają się kolorowymi brylantami w świetle neonów. Niebotyczne wieże ze szkła i stali, ze szczytów, których na świat spoglądał potężni korporanci trzymający w garści polityków. Z drugiej strony płynąca ciasnymi uliczkami rzeka wypełniona ludzkimi historiami. Świat dalekiej i wcale nie ?świetlanej przyszłości stoi kontrastami. Witajcie w "nowych lepszych" czasach. Witajcie w cyberpunku! - Znajdziesz tutaj inspiracje, scenariusze i wiele więcej!

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Cyberpunk RED.

 • PDF Cyberpunk RED Easy Mode
  Brak towaru

  PDF Cyberpunk RED Easy Mode

  0,00 zł

  Cyberpunk RED Easy Mode to szybkie wprowadzenie do klasycznej gry wyobraźni osadzonej w Mrocznej Przyszłości. Zawiera w sobie absolutnie wszystko, czego potrzeba, aby odkryć powojenną rzeczywistość Czasu Czerwieni.