string(24) "/188-materialy-fanowskie"

Materiały Fanowskie

Aktywne filtry

 • PDF Into the Cybperpunk
  Brak towaru

  PDF Into the Cybperpunk

  0,00 zł

  Wielkie miasta, gdzie krople deszczu stają się kolorowymi brylantami w świetle neonów. Niebotyczne wieże ze szkła i stali, ze szczytów, których na świat spoglądał potężni korporanci trzymający w garści polityków. Z drugiej strony płynąca ciasnymi uliczkami rzeka wypełniona ludzkimi historiami. Świat dalekiej i wcale nie ?świetlanej przyszłości stoi kontrastami. Witajcie w "nowych lepszych" czasach. Witajcie w cyberpunku! - Znajdziesz tutaj inspiracje, scenariusze i wiele więcej!

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Cyberpunk RED.

 • PDF Into the Equestria
  Brak towaru

  PDF Into the Equestria

  0,00 zł

  Dzień dobry drogie Kucyki oraz Smoki, Podmieńce, Gryfy, Bizony i Psy na diamenty! Uff, chyba wszystkich wymieniłam? Ach, oczywiście, witajcie wszystkie Stworzonka! Krainę, które zamieszkujecie, zwiemy Equestrią i musicie wiedzieć o niej jedną rzecz - każda przygoda, którą sobie wymarzycie, może mieć tu miejsce! - Znajdziesz tutaj inspiracje, scenariusze i wiele więcej!

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Equestria: Puść Wodze Fantazji.

 • PDF Into the Loop
  Brak towaru

  PDF Into the Loop

  0,00 zł

  Graj! Kolektyw przybywa z zinem, który w całości poświęcili osobliwemu światu lat 80., których nie było. Zapraszamy #IntoTheLoop – po scenariusz i potężną 5-kę, masę inspiracji – z filmów, seriali, książek i gier oraz polecajki muzyczne, które pomogą Wam wytworzyć niesamowity i pełen dziwów klimat podczas wprowadzania Dzieciaków w czające się wokół Pętli tajemnice. 

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Tajemnice Pętli. 

 • PDF Into the Madness
  Brak towaru

  PDF Into the Madness

  0,00 zł

  Nazwy łamiące języki, macki, kulty, plugawe rytuały i kampanie kończące się niechybną śmiercią. Dobry, stary Zew Cthulhu rozgościł się na łamach Zina grupy Graj! Kolektyw – a raczej w jego części, bo reszta pełna jest szybkiej akcji, dinozaurów, wielkich robotów i szalonych naukowców w pulpowym wydaniu! Na 89 stronach zmieściliśmy 8 pomysłów na scenariusze i miniprzygody, niezwykły spis komiksów inspirowanych Lovecraftem, opowieści z pchlego targu i mnóstwo inspiracji! Mamy nadzieję, że po przeczytaniu całości oszalejecie!

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Zew Cthulhu.

 • Maski Nyarlathotepa -...
  Brak towaru

  Maski Nyarlathotepa - handouty głosowe

  0,00 zł

  GRY FREJTAGA PREZENTUJĄ: dwanaście handoutów głosowych w dwóch wersjach (zwykłej i z nałożonym efektem starej płyty) opisujących rozmaite przedmioty i artefakty pochodzące z siedmiu różnych lokalizacji.

  UWAGA: To nie są oficjalne materiały do gry Zew Cthulhu RPG.