string(15) "/193-zapowiedzi"

Zapowiedzi

Aktywne filtry

 • Cyberpunk RED - Data Pack +...
  Szybki podgląd

  Cyberpunk RED - Data Pack + Ekran

  Kiedy przemierzasz ulice Night City, warto znać miejscowych i wiedzieć, gdzie się czają. Jeden zły ruch i możesz skończyć jako przynęta Bozo albo i gorzej... A kiedy mistrzujesz grę w świecie Cyberpunka, znajomość miasta jest jeszcze ważniejsza! W przeciwnym razie twoja przygoda może ugrzęznąć w zalewie drobiazgów, które mogą stworzyć lub zepsuć dobrą grę.

  ROZPOCZNIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ JUŻ W I KWARTALE 2023! 

 • Coriolis RPG
  Szybki podgląd

  Coriolis RPG

  Poznaj Coriolis – Trzeci Horyzont – grę o eksploracji i przygodzie, grę o spoglądaniu w próżnię, która rozciąga się między gwiazdami. A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok. 

  POBIERZ BEZPŁATNY STARTER!

  ROZPOCZNIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ JUŻ W I KWARTALE 2023! 

 • Zew Cthulhu: Kulty Cthulhu
  Szybki podgląd

  Zew Cthulhu: Kulty Cthulhu

  Kompleksowy przewodnik po kultach Cthulhu, od czasów wiktoriańskich, przez lata 20. XX wieku po współczesność.

  ROZPOCZNIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ JUŻ W I KWARTALE 2023! 

 • Brindlewood Bay
  Szybki podgląd

  Brindlewood Bay

  Wciel się w rolę starszej pani, członkini lokalnego klubu Murder Mavens Mystery Book Club, która razem z przyjaciółkami pomaga władzom rozwiązywać sprawy morderstw w malowniczym miasteczku Nowej Anglii! W miarę postępów w grze staruszki dowiadują się, dlaczego w Brindlewood Bay jest aż tyle morderstw. W miasteczku działa helleński kult śmierci zwany Midwives of the Fragrant Void. I jak myślisz, kto musi go powstrzymać?

  ROZPOCZNIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ JUŻ W 2023! 

 • Fabula Ultima
  Szybki podgląd

  Fabula Ultima

  Gra inspirowana grami JRPG! Przygotujcie się na pełne epickich przygód i walk historie o odważnych bohaterach i przerażających złoczyńcach! Poznajcie światy pełne magii, cudownych miejsc i wyjątkowo dziwacznych potworów. 

  ROZPOCZNIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ JUŻ W 2023!