MIASTO MGŁY

Aktywne filtry

 • Miasto Mgły: Zestaw...
  Szybki podgląd

  Miasto Mgły: Zestaw Startowy + PDF

  119,90 zł

  POBIERZ DARMOWY PRZEWODNIK PO MIEŚCIE MGŁY!

  Miasto Mgły: Zestaw Startowy - W Mieście Mgły mity i legendy rodzą się we współcześnie żyjących ludziach. Twardzi detektywi i przebiegli szefowie mafii posiadają mityczne moce rodem z sumeryjskiej sagi o Gilgameszu, mitologii greckiej, niemieckich baśni, Biblii, fidżyjskich legend oraz wielu innych źródeł i podań.

 • Miasto Mgły: 20 dodatkowych...
  Szybki podgląd

  Miasto Mgły: 20 dodatkowych Kart Pomiaru

  29,90 zł

  Pakiet 20 suchościeralnych Kart Pomiaru.

  Karty Pomiaru służą do oznaczania m.in. statusów, Wskazówek, punktów Esencji, itp. Dzięki nim w łatwy sposób możesz śledzić zarówno poziom statusów swojej postaci, jak i tagów mających wpływ na postać, jej otoczenie lub sojuszników. Z łatwością oznaczysz wszystko, czego potrzebujesz przy użyciu markera suchościeralnego. Każdy pakiet zawiera 20 kart wielokrotnego użytku. 

 • Miasto Mgły: Zestaw...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Zestaw Startowy- Moduł Astral VTT

  59,90 zł


  Miasto Mgły: Zestaw Startowy - W Mieście Mgły mity i legendy rodzą się we współcześnie żyjących ludziach. Twardzi detektywi i przebiegli szefowie mafii posiadają mityczne moce rodem z sumeryjskiej sagi o Gilgameszu, mitologii greckiej, niemieckich baśni, Biblii, fidżyjskich legend oraz wielu innych źródeł i podań. Ten Moduł pozwoli ci od razu rozegrać rozgrywkę w Mieście Mgły poprzez Wirtualny Tabletop Astral VTT! Moduł stworzony jest w wersji "ucz się grając", co pozwala Mistrzyni Ceremonii od razu rozegrać sprawę "Rekiny Biznesu"!


  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Zestaw 7 kart...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Zestaw 7 kart postaci

  0,00 zł

  Zestaw kart postaci
  Pobierz zestaw siedmiu darmowych, pięknie ilustrowanych kart postaci gotowych do rozgrywki w Miasto Mgły! W skład zestawu wchodzą:

  • Post Mortem, anioł zemsty w ciele będącym efektem wojskowego eksperymentu
  • Mitosis, były bokser z darem do transformacji
  • Ekskalibur, bogata aktywistka z dostępem do legendarnej broni
  • Declan L’estrange, kroczący przez sny sprzedawca antyków
  • Flicker, młoda hakerka, której nie ogranicza czas i przestrzeń
  • Salamandra, bojownik z mocą ognistej jaszczurki
  • Kitsune, utalentowany dzieciak z duszą podstępnego lisa

 • Miasto Mgły: V jak Viral -...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: V jak Viral - przygoda

  0,00 zł

  Dodatkowa przygoda do Miasta Mgły

  Nowe zło znane jako V pojawiło się w mieście i szybko się rozprzestrzenia! Zainteresowało się lokalną szkołą średnią i wydaje się, że stało się dość popularne wśród uczniów.
  Podczas gdy nastolatki mają coraz większą obsesję na punkcie V, dorośli w większości nie są świadomi tej nowej mody! Rodzice wydają się być bardziej zaniepokojeni faktem, że ostatnio dzieci opuszczają szkołę, często znikają na kilka dni, by powrócić z dziwnymi objawami grypy i podejrzanym nastawieniem.

  Aby dotrzeć do sedna tego dziwnego, i prawdopodobnie niebezpiecznego wirusowego fenomenu, ekipa musi pracować nad odkryciem sieci V i ustaleniem jej pochodzenia oraz zamiarów, zanim osobiście skonfrontuje się z tym horrorem.

   

 • Miasto Mgły: Demony na...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Demony na Rozdrożu - przygoda

  0,00 zł

  Wieki temu, gdy do Miasta przybyli pierwsi osadnicy, w miejscu od stuleci czczonym przez rdzenne plemiona wybudowano kościół pod wezwaniem św. Teresy z Ávili. Liczono, że w ten sposób uda się zmienić miejscową ludność i ograniczyć oddziaływanie ich dzikich praktyk na Miasto.

  W rzeczywistości to Mythos Świętej Wiary, demonstrując swoją siłę, przybył do Miasta, aby zabezpieczyć i kontrolować uświęcone miejsce – a właściwie Enklawę, czyli Rift związany z konkretną lokalizacją i w tym wypadku połączony z Mythos Rogatego Boga. Święta Wiara nakazała swoim wyznawcom zbudować kościół, aby mogli bronić tej lokalizacji w przyszłości.


   

 • Miasto Mgły: Pułapka na...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Pułapka na turystów - dzielnica miasta

  15,00 zł

  DZIELNICA DOSTĘPNA TYLKO W WERSJI PDF. SPRZEDAŻ ZA POŚREDNICTWEM PORTALU DriveThruRPG.com

  Pełna inspiracji fabularnych krzykliwa dzielnica naiwnych turystów i niebezpiecznych przyjemności.

  W Pułapce na turystów wszystko – legalne lub nie – jest tandetne, krzykliwe i przedrożone. Niektóre sklepy mają w ofercie więcej niż to, co jest reklamowane w ich katalogach. Istnieje rynek na wysokiej jakości drogie leki, fałszywe dokumenty tożsamości, a nawet broń, która szmuglowana jest przez te dzielnicę.

  Pułapka na turystów to szansa dla Rifterów na dostęp do nieskończonych zasobów świata istniejącego poza Miastem. Nawet jeśli tak naprawdę ta reszta świata ich nie interesuje...

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Podmiasto -...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Podmiasto - dzielnica miasta

  15,00 zł

  PODZIEMNA DZIELNICA ZWAŚNIONYCH WYRZUTKÓW I PORZUCONYCH DZIWACTW

  Pod Miastem znajduje się miejsce, do którego ciągną ci prawdziwie zdesperowani. Ludzie odrzuceni przez społeczeństwo albo indywidualiści nie potrafiący wpasować się w normy i żądania “nadziemia”. Niektórzy przyjęli zbyt mocne ciosy w swoim prywatnym, finansowym albo zawodowym życiu i zostali zepchnięci na margines. Inni zdecydowali się uciec z wyścigu szczurów, uważając że łatwiej będzie odpuścić niż odbudować swoje życie.

  Tutaj wszystko, co odrzucone znajduje swój dom: ludzie, sekrety i śmieci. W tym miejscu nawet najbardziej sponiewierany przedmiot ma swoją wartość. Tutaj każdy może zrzucić swoje dawne życie niczym gadzią skórę. 

  Witaj w Podmieście, z daleka od ciekawskich oczu władzy i norm społecznych, gdzie odmieńcy tworzą własne zasady…

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Piękność Zimna...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Piękność Zimna jak Skała - złoczyńca

  10,00 zł

  Mściwy czarny charakter o porażającym uroku

  Mściwa supermodelka wyrzucona z wyższych sfer, Madeline Moretti (Meduza), jest liderem gangu najemników sprawiających, że ludzie “znikają”. Madeline wyposaża swoich ludzi w kuloodporną skórę i wysyła ich, aby porwali wyznaczone cele. Używając swojego petryfikującego wzroku, przemienia ich w posągi i dołącza do swojej makabrycznej kolekcji. 

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Władca...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Władca Marionetek - złoczyńca

  10,00 zł

  Wyrachowany czarny charakter, którego ojcowska miłość pcha ku zbrodni

  Ukryty za przyziemną postacią sprzedawcy używanych samochodów i zaniepokojonego ojca, Walter Stephenson (Geppetto) jest ostatnią osobą, którą ktokolwiek podejrzewałby o bycie seryjnym zabójcą. Siekając i odcinając kończyny swoich ofiar, naprawdę wierzy, że pewnego dnia będzie mógł zmienić swojego niepełnosprawnego syna w “prawdziwego chłopca”.

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Bodhi - karta...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Bodhi - karta postaci

  6,00 zł

  Życie to gra, a on ją przejdzie czerpiąc moc z Shaolin

  Ta pięknie ilustrowana karta postaci do gry Miasto Mgły przedstawia Bodhiego, fanatyka gier komputerowych, który jest Rifterem Bodhidharma, legendarnego mnicha, założyciela Świątyni Shaolin. 

  Po dziewięciu latach spędzonych w piwnicy swoich rodziców, Bodhi przebudził się i przejrzał iluzje Miasta, które wydaje mu się rozpikselowane niczym obrazy w starych grach wideo. Bodhi patrzy na życie, jak na jedną wielką grę - żeby wygrać musi znaleźć wszystkie sekretne poziomy i pokonać wszystkich bossów.

  Bodhi znalazł przejście do legendarnej Świątyni Shaolin w szafie na narzędzia w piwnicy rodziców. Od tego czasu, tamtejsi mnisi postrzegają go jako swojego prawdziwego mistrza. Nie spodziewa się jednak, że jego matka jest Rifterką Wielkiej Pustki, dlatego jego moce nie są dla niej aż tak imponujące...

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 • Miasto Mgły: Bassie - karta...
  Brak towaru

  Miasto Mgły: Bassie - karta postaci

  6,00 zł

  Prawdziwa bogini z duszą artystki estradowej 

  Ta pięknie ilustrowana karta postaci do gry Miasto Mgły przedstawia Bassie, uduchowioną piosenkarkę jazzową i Rifterkę Bastet, wojowniczej bogini-lwicy.

  Jako piosenkarka w najobskurniesjzych klubach Miasta, Bassie zawsze używała swojej subtelności i uroku, aby pomóc innym dziewczynom przetrwać w towarzystwie zbirów i oprychów, którzy często kręcili się po takich przybytkach.

  Występująca od dawna, Bassie wie, że wygląd nadaje ton każdemu spektaklowi - recenzenci chodzący na jej występy często wspominają, że jej wejścia są legendarne. Bassie nie była jedyną istotą przemienioną przez mieszkającą w niej boginię. Kiedy jest w potrzebie, jej wierny pręgowany kot jest zawsze gotowy: otoczony dziką, magiczną, ochronną aurą i wyposażony w równie mordercze pazury.

  Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com