string(13) "/211-coriolis"

Coriolis

Baśnie tysiąca i jednej nocy w kosmosie | Zasiądźcie za sterami własnego statku kosmicznego i wyruszcie pomiędzy gwiazdy Trzeciego Horyzontu, gdzie ludzkość stara się podnieść po upadku swojej cywilizacji. Jako załoga weźmiecie udział w politycznych intrygach, będziecie wykonywać niebezpieczne misje dla najróżniejszych frakcji i badać tajemnicze ruiny dawnych społeczeństw. Coriolis to fabularna gra science-fiction o niepowtarzalnym klimacie arabskich baśni tysiąca i jednej nocy… w kosmosie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aktywne filtry

 • Coriolis: Starter
  Szybki podgląd

  Coriolis: Starter

  29,90 zł

  Poznaj Coriolis – Trzeci Horyzont, grę o eksploracji i przygodzie, grę o spoglądaniu w próżnię, która rozciąga się między gwiazdami. A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok. To świat, gdzie baśń i wiara w boskie Ikony splatają się nierozerwalnie z technologią. Świat dżinów, które mieszkają nie w butelkach, ale w cybernetycznych tabletach. Świat emirów, których wojownicy dzierżą ostrza wibracyjne i przemierzają domenę swego władcy na antygrawitacyjnych ścigaczach. Świat, gdzie pałacowe intrygi toczą się w zbudowanych z syntetyków halach gigantycznych konstrukcji zawieszonych na orbitach obcych planet. 

  Ten starter możesz pobrać za darmo TUTAJ lub otrzymać gratis, robiąc zakupy w naszym sklepie!

 • PDF Coriolis: Starter
  Brak towaru

  PDF Coriolis: Starter

  0,00 zł

  Poznaj Coriolis – Trzeci Horyzont, grę o eksploracji i przygodzie, grę o spoglądaniu w próżnię, która rozciąga się między gwiazdami.

  A za nią, głębiej, dalej, w odległym kosmosie, rozpościera się mistyczny Mrok. To świat, gdzie baśń i wiara w boskie Ikony splatają się nierozerwalnie z technologią. Świat dżinów, które mieszkają nie w butelkach, ale w cybernetycznych tabletach.

  W tym Starterze znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć swoją przygodę w świecie Trzeciego Horyzontu!