string(9) "/216-mini"

MINI

Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

Aktywne filtry

 • Zestaw Kości - MINI-...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Porcelanowa Biel

  19,90 zł

  Przezroczyste, świecące w ciemności kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI-...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Marsjański Podmuch

  19,90 zł

  Czerwone, świecące w ciemności kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI-...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Dystopijne Miniopolis

  19,90 zł

  Fioletowo-błękitne kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI-...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Obsydianowe Serce

  19,90 zł

  Czerwono-czarne kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI-...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Trójząb Posejdona

  19,90 zł

  Niebieskie kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI- Oddech...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Oddech Lewiatana

  19,90 zł

  Galaktyczne kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!

 • Zestaw Kości - MINI- Dwór...
  Szybki podgląd

  Zestaw Kości - MINI- Dwór Azathotha

  19,90 zł

  Czerwono-niebieskie kości MINI do gier fabularnych (RPG) - 7 sztuk w zestawie. Najbardziej podróżny zestaw! Kości MINI są mniejsze od standardowych kości, dzięki czemu można łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. Wrzuć je do kieszeni i graj w dowolnym miejscu!