Sięgnij po nowe przygody, rozwikłaj nowe tajemnice i stań oko w oko z nowymi zagrożeniami! Nowości czekają!

Mörk Borg (ANG)

GRA FABULARNA POSTAPO-FANTASY | Podręczniki w języku angielskim. Zagubione dusze, głupcy szukający zbawienia w ciemności rozkładającego się świata — czy zdołacie odnaleźć światło we wszechogarniającym mroku? Zmierzcie się z potężnymi nekromantami czy wojownikami-szkieletami podczas swojej wędrówki przez doliny śmieci, zapomniane katakumby i cieniste lasy. MÖRK BORG to przepięknie wydany, prosty mechanicznie system RPG o krótkim założeniu: świat umiera. A Wy razem z nim. UWAGA! Do części anglojęzycznych podręczników wersje PDF wysyłamy przez program Bits and Mortar. Szukaj informacji w opisach produktu!

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 16
Zew Cthulhu: Zestaw...
  • -30%

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
83,93 zł 183 119,90 zł
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej