Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
  • Przedsprzedaż
Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika
Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika
Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika
Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika
Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika

Zew Cthulhu: Zestaw 4 Talie Strażnika

język:
polski

Talie Strażnika to zestaw czterech talii kart, które wzbogacą wasze sesje w Zew Cthulhu i pomogą każdemu Strażnikowi Tajemnic! W skład zestawu wchodzą: Szaleńcze Fobie, Bronie i Artefakty, Intrygujące Postaci i Niefortunne Zdarzenia

 

4 wyjątkowe talie dla Strażników Tajemnic

Talie Strażnika to zestaw czterech talii kart, które wzbogacą wasze sesje w Zew Cthulhu i pomogą każdemu Strażnikowi Tajemnic! Każda z talii obejmuje inny aspekt gry i w skład zestawu wchodzą: Szaleńcze Fobie, Bronie i Artefakty, Intrygujące Postaci i Niefortunne Zdarzenia. Używając ich wraz z Księgą Strażnika lub z Zestawem Startowym do Zewu Cthulhu, przyspieszysz rozgrywkę i z łatwością wzmocnisz wrażenie niesamowitości oraz poczucie grozy przy stole. 

Szaleńcze Fobie

Ta talia kart szczegółowo opisuje wybór fobii i manii, dzięki którym każdy Badacz znajdzie dla siebie przytulne miejsce w zakładzie zamkniętym. Kart możecie używać jako szybkiej ściągawki dla graczy, zawsze gdy ich Badacze tracą kolejne punkty Poczytalności. Dodatkowo, talia ta zawiera karty podsumowujące skutki uboczne niepoczytalności.

Intrygujące Postaci

Każda karta w tej talii zawiera tło fabularne oraz wszelkie niezbędne do rozgrywki informacje na temat intrygujących postaci ze świata mitów Cthulhu. Mogą one posłużyć jako pomysły na gotowych Bohaterów Niezależnych, inspiracje do scenariuszy, a jeśli zajdzie taka potrzeba, nawet jako postaci graczy. Każda karta zawiera również czarno-biały portret w charakterystycznej stylistyce szalonych lat 20. XX wieku.

Bronie i Artefakty

Talia Broni i Artefaktów zawiera karty z pełnym arsenałem broni i mistycznych przedmiotów, dzięki którym Badacze chociaż przez chwilę będą się łudzić, że przeżyją na tyle długo, by opowiedzieć o swoich przygodach. Gdy Badacze znajdą przedmiot w trakcie gry, wystarczy wyjąć odpowiednią kartę, a będą mieli wszystkie potrzebne informacje pod ręką, bez konieczności zaglądania do podręcznika.

Niefortunne Zdarzenia

W tej talii znajdziesz propozycje niespodziewanych wydarzeń, które mogą wpakować Badaczy w poważne kłopoty. Jest to wyjątkowo przydatne narzędzie dla Strażników Tajemnic piszących własne scenariusze. Karty w Talii Niefortunnych Zdarzeń to seria sytuacji, scen i punktów zwrotnych w fabule, które można wprowadzić losowo podczas sesji, przekazać graczom w sekrecie przy stole oraz, oczywiście, używać do rozpoczynania zupełnie nowych opowieści w świecie mitów Cthulhu.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Format: 70x120 mm ("Tarot")
  • Talia Intrygujące Postaci: 46 kart
  • Talia Bronie i Artefakty: 44 karty
  • Talia Szaleńcze Fobie: 46 kart
  • Talia Niefortunne Zdarzenia: 43 karty
Produkt został dodany do listy życzeń