Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!
  • Przedsprzedaż
Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał
Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał

Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał

Przedsprzedaż do 25.03.2024

Przepiękna mapa Mitycznej Brytanii i Irlandii autorstwa Francesca Baeraldiego! Zanurz się w magicznym świecie i przeżyj niesamowite przygody.

 

Z tą mapą podróż będzie jeszcze bardziej magiczna!

Odkryj niezwykłe zakątki Magicznej Brytanii i Irlandii, gdzie legendarne istoty i starożytne sekrety splecione są z historią i kulturą. Odkrywaj z nami tajemnicze krainy, mroczne lasy, starożytne ruin oraz urocze wioski, gdzie magia i folklor są na porządku dziennym!

Jest to materiałowa wersja mapy, którą znajdziecie również w wersji papierowej, jako dodatek do podręcznika źródłowego Vaesen: Magiczna Brytania i Irlandia.

Zarówno zielone wzgórza Irlandii, jak i mgliste doliny Szkocji, są domem dla  nadprzyrodzonych istot, które czekają, by ujawnić swoje historie odważnym podróżnikom. Dzięki swojej wytrzymałości i jakości, mapa ta jest idealna zarówno do użytku podczas gier, jak i jako imponująca dekoracja stołu czy pokoju, w którym gracie.

Informacje szczegółowe:

  • Ilustracja autorstwa: Francesca Baeraldiego
  • Panel o wymiarach 70x100 cm, brzegi obszyte
  • Poliester wodoodporny - tkanina impregnowana: mocna tkanina poliestrowa, impregnowana, wodoodporna. Łatwa do utrzymania w czystość z uwagi na wodoodporność.

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń