Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał
Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał

Mapa Vaesen - Mityczna Brytania i Irlandia: 70x100 cm materiał

Przedsprzedaż tego produktu zakończyła się.

Produkt wróci do sprzedaży po wysyłce zamówień przedsprzedażowych.

Przepiękna mapa Mitycznej Brytanii i Irlandii autorstwa Francesca Baeraldiego! Zanurz się w magicznym świecie i przeżyj niesamowite przygody.

 

Z tą mapą podróż będzie jeszcze bardziej magiczna!

Odkryj niezwykłe zakątki Magicznej Brytanii i Irlandii, gdzie legendarne istoty i starożytne sekrety splecione są z historią i kulturą. Odkrywaj z nami tajemnicze krainy, mroczne lasy, starożytne ruin oraz urocze wioski, gdzie magia i folklor są na porządku dziennym!

Jest to materiałowa wersja mapy, którą znajdziecie również w wersji papierowej, jako dodatek do podręcznika źródłowego Vaesen: Magiczna Brytania i Irlandia.

Zarówno zielone wzgórza Irlandii, jak i mgliste doliny Szkocji, są domem dla  nadprzyrodzonych istot, które czekają, by ujawnić swoje historie odważnym podróżnikom. Dzięki swojej wytrzymałości i jakości, mapa ta jest idealna zarówno do użytku podczas gier, jak i jako imponująca dekoracja stołu czy pokoju, w którym gracie.

Informacje szczegółowe:

  • Ilustracja autorstwa: Francesca Baeraldiego
  • Panel o wymiarach 70x100 cm, brzegi obszyte
  • Poliester wodoodporny - tkanina impregnowana: mocna tkanina poliestrowa, impregnowana, wodoodporna. Łatwa do utrzymania w czystość z uwagi na wodoodporność.

Sprawdź nasze inne przedsprzedaże!

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Produkt został dodany do listy życzeń