Premiery 2018

Teraz możemy powiedzieć wam już niemal wszystko! A jest o czym mówić!

Na ten rok przygotowaliśmy naprawdę dużo premier – od stycznia do końca kwietnia pojawią się aż 4 nowe tytuły, o których słyszeliście wcześniej. Ale na tym nie koniec!

W maju do sprzedaży trafi Munchkin Grimm. Baśnie zebrane przez braci Grimm są pełne magii, niebezpieczeństw i przykrych wypadków – czyż nie idealnie pasuje to do Munchkina?!

W tym samym miesiącu liczymy na premierę VuDulhu. Tym razem zaprosimy graczy do pojedynku na Klątwy w świecie Lovecrafta. Sprawcie, że gracze będą bulgotać jak shoggothy albo próbować trzymać karty, jak gdyby zamiast rąk mieli macki!

Czerwiec przyniesie Łupieżców, czyli znaną już przez część z Was grę karcianą, w której pokierujecie drużyną kotów plądrujących podziemia zamku Mrocznego Władcy.

W sierpniu szykujcie się na premierę Lochów i Kwok – szybkiej gry, w której zręczność i spostrzegawczość i refleks będą konieczne, by wyjść ze strzeżonych przez smoka komnat z kieszeniami wypchanymi skarbami!

Mamy też świetną wiadomość dla fanów Glooma oraz Munchkina! Ścieżki tych dwóch tytułów przetną się we wrześniu, kiedy premierę będzie miał Munchkin Gloom! Świat Munchkina nie zawsze jest wesoły i beztroski. Czasem bohaterów spotykają prawdziwe nieszczęścia – ta gra pozwoli Wam się o tym przekonać!

Październik to czas, kiedy seria Munchkina rozrośnie się o trzy dodatki wprowadzające do rozgrywki Lochy! Munchkin Fantasy 6,5, Munchkin Cthulhu 4 oraz Munchkin Zombie ¾ będą idealnymi tytułami dla wszystkich, dla których podstawowe zasady to za mało! Każdy nowy Loch wprowadzi do gry zupełnie nowe, szalone elementy!

Nie macie jeszcze dość? My też nie, dlatego trzymajcie rękę na pulsie, bo szykujemy jeszcze dwie niespodzianki! Więcej informacji o nich już wkrótce.

A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o którejś z gier, informacje o nich znajdziecie tutaj.

Aktualności