Premiera sklepowa Zewu Cthulhu RPG

Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy przegapili naszą kampanię na wspieram.to - do końca czerwca trwa przedsprzedaż Księgi Strażnika Tajemnic, dwóch zbiorów polskich scenariuszy do Zewu Cthulhu - Cieni Tatr i Horroru nad Wartąa także pomocy dla Mistrza Gry - Zasobnika Strażnika i 4 Talii Strażnika. Produkty zakupione w przedsprzedaży wyślemy we wrześniu - wtedy też trafią one do dobrych sklepów z grami RPG.

Księga Strażnika Tajemnic to podstawowy podręcznik, zawierający wszystkie zasady niezbędne do przeprowadzenia sesji Zewu Cthulhu i wiele więcej! Na ponad 450 stronach znajdziecie m.in. listy czarów, potwornych istot i dwa scenariusze: “Wśród pradawnych drzew” oraz “Szkarłatne litery”. Do egzemplarzy zakupionych w przedsprzedaży dodajemy darmową wersję PDF oraz starter do kampanii “Maski Nyarlathotepa”.

Horror nad Wartą to zbiór czterech scenariuszy napisanych przez Sandy’ego Petersena, Miłosza, Michała “Baniaka” Bańki i Adama Wieczorka - każdy z nich przenosi Graczy do innego miasta w Polsce i wrzuca ich w wir niewyjaśnionych zbrodni. Do egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży dodajemy darmową wersję PDF.

Zbiór Cienie Tatr zawiera cztery scenariusze opowiadające historie niewyjaśnionych zagadek rozgrywających się w Polsce XX wieku. Nad zbiorem pracowali Mark Morrisson, John Coleman, Penelope Love, Michał Dzidt, Maria Piątkowska, Władysław Kasicki, Paweł Jurgiel i Wojciech Rzadek. Do egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży dodajemy darmową wersję PDF.

Na Zasobnik Strażnika składają się: 3-panelowy Ekran Mistrza Gry zawierający skrót najważniejszych zasad, broszura ułatwiająca szybkie poruszanie się po Księdze Strażnika, dwa Scenariusze wraz z przygotowanymi Śledczymi oraz trzy mapy plakatowe.

Talie Strażnika to zestawy 55 kart pomagające zarówno przy przygotowywaniu sesji, jak i w trakcie rozgrywki. Niefortunne Zdarzenia przydają się, gdy Gracze narzekają na brak akcji. Szaleńcze FobieIntrygujące Postaci ułatwiają wprowadzenie do gry ciekawych Bohaterów Niezależnych, a Uzbrojenie i Artefakty zawiera propozycje potężnego ekwipunku.