Wakacyjne premiery!

Już w lipcu ukaże się czwarty dodatek do Munchkina Cthulhu - Pomylone Pieczary, wprowadzający do świata Przedwiecznych mechanikę Lochów i Portali! Przedsprzedaż tego rozszerzenia trwa do końca czerwca.

Najbliższy sierpień zapowiada się strasznie dołujący! W naszym sklepie pojawi się dodruk Glooma, a razem z nim dotrze premierowy dodatek - Ponure Domostwa, dodający do podstawowej wersji nowe zasady i karty.
To nie wszystko! Podążając za Gloomem i Ponurymi Domostwami, w naszą stronę zmierza przerażające monstrum - Cthulhu Gloom! Jeśli zarzucanie rodzin niefortunnymi historiami w klasycznym Gloomie wam nie wystarczy, to w wersji Cthulhu będziecie mogli doprowadzić swoje postaci do obłędu! Ta edycja może być łączona z klasycznym Gloomem i dodatkiem, a do rozgrywki wprowadza zupełnie nowe karty Opowieści.
By nie popaść w depresję w sierpniu wydamy jeszcze jedną grę - Munchkina Warhammer 40 000! W tej edycji również będziecie walczyć o dziesiąty poziom, strzelając z boltera, pokonując obcych i oszukując kumpli - tym razem wszystko to na chwałę Imperatora!


Wszystkie te gry możecie już zamówić w przedsprzedaży, która trwa do końca lipca:


Gloom

Ponure Domostwa

Cthulhu Gloom

Munchkin Warhammer 40 000