BLACK MONK GAMES słynie z trzech rzeczy - gier przepełnionych negatywną interakcją, podręczników do gier fabularnych i Zakonu Czarnych Mnichów, czyli grupy najlepszych animatorów i Mistrzów Gry, którzy współpracują z nami na wydarzeniach w całej Polsce. Udają przyjaznych i pomocnych, by w odpowiednim momencie wbić niewinnym graczom nóż w plecy, a to wszystko dla Punktów Doświadczenia (i ku czci Wielkich Przedwiecznych). Z roku na rok nasze stoiska na konwentach są coraz większe, a razem z nimi rośnie nasze zapotrzebowanie na nowych Czarnych Mnichów. Nie pomaga też fakt, że przez niską Poczytalność coraz więcej doświadczonych Mnichów decyduje się na poważne, dorosłe życie, co rzadko idzie w parze z jeżdżeniem po Polsce i promowaniem gier bez prądu w weekendy.

 

Dlatego rekrutacja do Zakonu jest otwarta! Jeżeli bardzo lubisz nasze gry, dobrze czujesz się w tłumie fanów fantastyki, a na spotkaniach ze znajomymi to Ty zawsze tłumaczysz zasady nowych gier - możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

 

Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy KLIKNIJ TUTAJ - napisz skąd jesteś, które gry naszego wydawnictwa znasz (i lubisz) i dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, a na pewno się do Ciebie odezwiemy!