Podręczniki do gier fabularnych (RPG) kupowane za pośrednictwem naszego sklepu często są w zestawie razem z wersją elektroniczną (poznasz je po dopisku + PDF w nazwie produktu).

Oto kilka ważnych informacji na temat sposobu wysyłania przez nas PDF-ów:

  1. PDF-y wysyłamy ręcznie, co oznacza, że nie używamy do tego żadnego automatycznego systemu, który by wysłał PDF-a zaraz po opłaceniu zamówienia.
  2. PDF-y wysyłamy raz dziennie, w dni robocze, między godziną 16:00 a 21:00. PDF-y przychodzą mailowo z domeny drivethrurpg.com – otrzymasz link, który pozwoli ci pobrać wersję elektroniczną podręcznika. Żeby wykorzystać link konieczne będzie założenie konta w serwisie DriveThruRPG.com
  3. Link z wiadomości można wykorzystać tylko raz, więc nie przekazuj go innym osobom!
  4. Jeżeli jednak podręcznik kupiony był w ramach prezentu dla innej osoby, przekaż jej również maila, którego otrzymasz.
  5. Każdy PDF pobrany z serwisu DriveThruRPG.com będzie oznaczy specjalnym znakiem wodnym, który sprawia, że PDF jest przypisany do Twojego konta. 

Co zrobić, jeżeli nie otrzymałaś/eś maila z PDF-em?

  1. Przeszukaj całą pocztę wpisując w pole wyszukiwarki @drivethrurpg.com – maile czasami trafiają do SPAM-u lub katalogów typu „oferty”.
  2. Jeżeli do logowania się na swoje konto w serwisie drivethrurpg.com używasz tego samego maila, który wykorzystałaś/eś przy składaniu zamówienia – sprawdź zakładkę Accounts > Notifications w serwisie DriveThruRPG.com. Tam powinna być również informacja o wersji PDF podręcznika do pobrania.
  3. Uwaga! Maile w domenach takich jak wp.pl, onet.pl, czy interia.pl często nie przyjmują maili z domeny @drivethrurpg.com na serwer, więc wtedy nie znajdziesz ich nawet w SPAM-ie.
  4. Jeżeli powyższe sposoby zawiodły, skontaktuj się z nami na maila: kontakt@blackmonk.pl – pamiętaj podać numer zamówienia w treści wiadomości.