1. Co wchodzi w skład przedsprzedażowego Zestawu Klasycznego i Limitowanego Masek Nyarlathotepa?
  Maski Nyarlathotepa (2 podręczniki, zestaw pomocy, ekran, etui), teczka z gumką, 26 wycinków gazet rozmieszczonych na 8 arkuszach formatu A3, 5 zdjęć, 2 kości k10, zapałki (+ PDF Prologu Kraków) oraz 8 map odblokowanych w ramach progów społecznościowych. 
 2. Co wchodzi w skład Zestawu Ekskluzywnego Masek Nyarlathotepa?
  Maski Nyarlathotepa (2 podręczniki, zestaw pomocy, ekran, etui), teczka z gumką, 26 wycinków gazet rozmieszczonych na 8 arkuszach formatu A3, 5 zdjęć, 2 kości k10, zapałki, limitowany zestaw kości, 9 teczek na akta, 5 kart Badaczy, 5 kart Bohaterów, podręcznik Dwie z Tysiąca oraz 8 map odblokowanych w ramach progów społecznościowych. 
 3. Co zrobić jeśli w mojej paczce zabrakło jakiegoś elementu lub zamówienie się nie zgadza?
  Koniecznie napisz do nas maila na adres sklep@blackmonk.pl. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia! Zapałki oraz 2 kości k10 dokładane są luzem do zamówienia, więc przeszukaj dokładnie paczkę, jeżeli nie możesz ich znaleźć.
 4. Co z pomocami w wersjach elektronicznych? 
  Arkusze gazet  w PDF znajdziesz w swojej bibliotece na DTRPG w produkcie Maski Nyarlathoetpa.
  Zestaw 8 map
  Pomoce głosowe (przygotowane przez fantastyczny zespół lArkham Radio)
  Pomoce głosowe - Materiał Bonusowy: Ekipa z Gry Frejtaga przygotowała specjalnie dla Was dodatkowe materiały głosowe! 
  Tapeta na komputer  (dodana do większego zestawu tapet)
  Historyczni BN-i (jeszcze w trakcie przygotowywania)
 5. Otrzymał*m arkusze z gazetami - co mam z nimi zrobić i gdzie wykorzystać? 
  Arkusze z wycinkami z gazet zostały przygotowane tak, aby imitować periodyki z okresu, w którym rozgrywana jest kampania Maski Nyarlathotepa. UWAGA! Przed użyciem podczas gry, gazety wymagają dodatkowego przygotowania! W zestawie znajduje się 18 bazowych oraz 8 zupełnie nowych, dodatkowych wycinków. Dokładny opis zawartości arkuszy gazetowych oraz sposobu ich obróbki znajdziesz TU
 6. Czy w moim Zestawie Masek Nyarlathotepa powinny być jakieś kostki? 
  W każdym z Zestawów dostępnych w przedsprzedaży znajdują się 2 kości k10. W Zestawie Ekskluzywnym dodatkowo znajduje się limitowany zestaw kości. Zarówno kości k10, jak i limitowany zestaw kostek nie będą dostępne w sprzedaży regularnej.
 7. Jeszcze nie dostał*m swojego zamówienia, kiedy mogę się go spodziewać?
  Wysyłkę zakupionych w ramach przedsprzedaży Zestawów Masek Nyarlathotepa rozpoczęliśmy 28 maja. Szacujemy, że całość tego procesu powinna zamknąć się do połowy czerwca, więc Twoja paczka na pewno wkrótce ruszy w drogę, jeśli jeszcze tego nie zrobiła.