FLUXX

FLUXX to łatwa do opanowania gra karciana o ciągle zmieniających się zasadach. Wszystko zaczyna się od dobrania 1 karty i zagrania 1 karty, ale z czasem rozgrywka staje się nieco bardziej złożona… Gracze zagrywają Nowe Zasady, które zmieniają rozgrywkę oraz mogą zmieniać Cel gry, co sprawia, że każda runda będzie wyglądała inaczej. Dodatkowo, zagrane Akcje wprowadzą sporo zamieszania, a każdy z graczy powinien wystrzegać się Zonków, które przeszkadzają w wygranej.

FLUXX jest znaną i od wielu lat rozwijaną serią, która doczekała się ponad 15 różnych wydań tematycznych. Na początek prezentujemy aż 3 różne wersje: Fluxx, Cthulhu FLUXX oraz Zombie FLUXX. Każda z nich jest oddzielną grą, jednak dla jeszcze większej radości grania można je ze sobą dowolnie mieszać.

Jesteście pewni, że macie wystarczająco dużo zacięcia i refleksu żeby wygrać? A może wierzycie, że jesteście wybrańcami losu i gra sama podsunie Wam zwycięstwo? Bądźcie czujni, inni gracze na pewno nie ułatwią Wam zadania, a przyjdą momenty w których będziecie musieli stawić czoła okrutnym Zombie albo potężnym Przedwiecznym… Gotowi? FLUXX nadchodzi!

Kliknij na wybraną wersję, by poznać więcej szczegółów!

strona_top_01 strona_top_03 strona_top_02
strona_top_03