Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
  • PDF
Miasto Mgły: Pułapka na turystów - dzielnica miasta

Miasto Mgły: Pułapka na turystów - dzielnica miasta

wiek:
15+
język:
polski

W Pułapce na turystów wszystko – legalne lub nie – jest tandetne, krzykliwe i przedrożone. Niektóre sklepy mają w ofercie więcej niż to, co jest reklamowane w ich katalogach. Istnieje rynek na wysokiej jakości drogie leki, fałszywe dokumenty tożsamości, a nawet broń, która szmuglowana jest przez te dzielnicę.

Pułapka na turystów to szansa dla Rifterów na dostęp do nieskończonych zasobów świata istniejącego poza Miastem. Nawet jeśli tak naprawdę ta reszta świata ich nie interesuje...

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Pełna inspiracji fabularnych krzykliwa dzielnica naiwnych turystów i niebezpiecznych przyjemności.

„Wszyscy potrzebujemy czasem oderwać się od naszej pracy, rodziny i przyjaciół. To właśnie tu uciekamy. Przyjezdni, ale też mieszkańcy Miasta. To wakacje, pewna odmiana, rozrywka. Możesz się tu napić, zjeść, potańczyć, zapalić coś, łyknąć jakąś pigułkę, przeżyć romans i stać się kimś, kim nie jesteś. Możesz uciec od współpracowników, przyjaciół i rodziny, którana co dzień doprowadza cię do szału. Ludzie odwiedzają tę część miasta, kiedy doskwiera im samotność i pragną poczuć coś innego – miłość, władzę, relaks – nawet jeśli to wszystko jest tylko na pokaz. Są głodni… ale ja bardziej”

- Carlos Despina

Jeśli szukasz tłumu, pułapka na turystów może ci go zapewnić w dzień i w nocy. Gdy wschodzi słońce, rodziny wydają pieniądze na liczne atrakcje, które ma do zaoferowania dzielnica. Po zmroku dorośli wychodzą, aby się bawić: tańczyć, pić, flirtować i naćpać się w domach rozpusty.

Ten samodzielny plik PDF opisuje nową dzielnicę w Mieście Mgły: tandetną i kolorową Pułapkę na turystów. Oto kilka przykładów wykorzystania dołączonych lokacji, BN-ów i zagrożeń:

  • Idealne miejsce do spraw, które mają na celu rozwiązać zagadkową śmierć uczestników nocnej imprezy. Zarówno mieszkańcy spoza miasta, jak i miejscowi, którzy przyjeżdżają tu, aby utopić swoje smutki, kończą jako ofiary drapieżników z Pułapki na turystów. Niezależnie od tego, czy rodzina będzie ich szukać, czy też ekipa zajmie się sprzątaniem tej obskurnej jaskini niesprawiedliwości, w świetle diabelskiego młyna istnieje mnóstwo okazji do prowadzenia śledztw w stylu noir.
  • Miejsce, w którym gracze mogą się zatracić i zapomnieć o kłopotach, przygotowując scenę na ciekawe momenty do odgrywania postaci. Kiedy postaci gracza włączają się autodestrukcyjne zachowania, Pułapka na turystów wita ją z otwartymi ramionami… chociaż do rana będzie miała więcej problemów niż na początku.
  • Kolorowe tło dla podejrzanych interesów i zakupu wyjątkowych przedmiotów. Jako punkt wejścia do Miasta i centrum handlowe, Pułapka na turystów znajduje się wysoko na liście gorących dzielnic miasta, w których można przemycać kontrabandę. Jeśli BG szukają specjalnego artefaktu lub towaru, powiedziano im na ulicy, że mogą go zdobyć właśnie tutaj.

Pułapka na turystów wykonana jest z taniego plastiku i jaskrawych kolorów, a za nimi... nic. Noir nie byłby tym, czym jest bez głównych bohaterów, którzy wygłaszają antyspołeczne tyrady o korupcji współczesnej kultury, a to miejsce może zapewnić im całą amunicję, jakiej potrzebują.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, Rifterów bądź dzielnic, aby wzbogacić swoje Miasto? Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń