Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
  • PDF
Miasto Mgły: Piękność Zimna jak Skała - złoczyńca

Miasto Mgły: Piękność Zimna jak Skała - złoczyńca

wiek:
15+
język:
polski

Mściwa supermodelka wyrzucona z wyższych sfer, Madeline Moretti (Meduza), jest liderem gangu najemników sprawiających, że ludzie “znikają”. Madeline wyposaża swoich ludzi w kuloodporną skórę i wysyła ich, aby porwali wyznaczone cele. Używając swojego petryfikującego wzroku, przemienia ich w posągi i dołącza do swojej makabrycznej kolekcji. 

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Mściwy czarny charakter o porażającym uroku

Ten samodzielny plik PDF (7 stron) opisuje niewielkiej skali kryminalną operację w Mieście Mgły prowadzoną przez Rifterkę Meduzy, Madeline Moretti. Możesz użyć Madeline i jej gangu w swoich sesjach Miasta Mgły w następujący sposób:

  • Jako element śledztwa lub prowadzonej przez ciebie kampanii, w której Madeline i jej gang są odpowiedzialni za systematyczne zaginięcia niechcianych osób, za tajemnicze zniknięcie kluczowego świadka lub za ochronę innego złoczyńcy.
  • W odwecie za działania ekipy, Madeline zostaje wynajęta przez osobę trzecią, aby uprowadzić członków ekipy lub kogoś z ich otoczenia, po tym, jak bohaterowie graczy wtrącali się w nie swoje sprawy.
  • Jako poboczną sprawę, w którym załoga szuka jednej z ofiar Madeline, co pozwala im poznać tragiczną przeszłość Madeline.
  • Jako gotowe do gry losowe spotkanie, w którym ekipa niespodziewanie spotyka Madeline, jej siostry lub jej kuloodpornych gangsterów.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, Rifterów bądź dzielnic, aby wzbogacić swoje Miasto? Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń