Czy odważysz się odkryć tajemnice zakopane pod piaskami Egiptu?
  • PDF
Miasto Mgły: Władca Marionetek - złoczyńca

Miasto Mgły: Władca Marionetek - złoczyńca

wiek:
15+
język:
polski

Ukryty za przyziemną postacią sprzedawcy używanych samochodów i zaniepokojonego ojca, Walter Stephenson (Geppetto) jest ostatnią osobą, którą ktokolwiek podejrzewałby o bycie seryjnym zabójcą. Siekając i odcinając kończyny swoich ofiar, naprawdę wierzy, że pewnego dnia będzie mógł zmienić swojego niepełnosprawnego syna w “prawdziwego chłopca”.

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Wyrachowany czarny charakter, którego ojcowska miłość pcha ku zbrodni

Ten samodzielny plik PDF (7 stron) opisuje niewielkiej skali kryminalną operację w Mieście Mgły, prowadzoną przez Riftera Gepetta, Waltera Stephensona, maniakalnego seryjnego mordercę. Możesz użyć Waltera i jego syna Freddy'ego w swoich sesjach Miasto mgły w następujący sposób:

  • Jako poboczną sprawę, w której załoga zostaje przydzielona lub wynajęta do zbadania okrutnego morderstwa Ryana White'a lub dowolnej innej ofiary Waltera.
  • Jako element śledztwa lub prowadzonej przez ciebie kampanii, w której Walter jest używany lub manipulowany przez innego złoczyńcę, aby pozbyć się konkurencji lub konkretnych osób, które utrudniają działanie tego złoczyńcy.
  • Jako gotowe do gry losowe spotkanie, gdy jeden z członków załogi lub postać wspierająca krzyżuje się z Walterem i zostaje wyznaczony na jego następną ofiarę.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, Rifterów bądź dzielnic, aby wzbogacić swoje Miasto? Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń