Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • PDF
Miasto Mgły: Mr. Ambroise - karta postaci

Miasto Mgły: Mr. Ambroise - karta postaci

wiek:
15+
język:
polski

Mr. Ambroise to polska postać do Miasta Mgły, uosabiająca Mythos znanego z powieści Jana Brzechwy Pana Kleksa. Mythos ten został wybrany i odblokowany przez społeczność podczas przedsprzedaży Zestawu Startowego do Miasta Mgły. Ta pięknie ilustrowana Karta Postaci, z wizerunkiem Riftera autorstwa Martyny Starczewskiej, pozwoli ci wcielić się w prawdziwą legendę polskiej literatury!

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Zagraj usobieniem Pana Kleksa!

Nie podoba mi się ta tak zwana rzeczywistość, w której żyjemy. Wiem, że wielu ucieka z niej w sferę marzeń i iluzji, ale wierz mi, to nie są dobre fantazje. Wydaje mi się, że świat, który stworzyliśmy, nie jest dobry dla nikogo. Z pewnością nie jest dobry dla dzieci.

Ja naprawdę martwię się o te dzieciaki. Chciałbym, aby żyło im się lepiej. Żeby miały normalne rodziny. Czuły się bezpieczne i kochane. Dlatego, aby otrząsnąć je z przygnębienia, wyrwać z objęć lęku i marazmu, zabieram je w fantastyczne podróże, otaczam je niesamowitościami i pokazuję, że poza tym strasznym miejscem, które tak dobrze znają, istnieje coś jeszcze. Coś większego. Coś, co pozwoli im być szczęśliwymi, tak, aby bez lęku mogły biegać, skakać, latać, pływać…

Mr Ambroise to polska postać do Miasta Mgły, uosabiająca Mythos znanego z powieści Jana Brzechwy Pana Kleksa. Mythos ten został wybrany i odblokowany przez społeczność podczas przedsprzedaży Zestawu Startowego do Miasta Mgły. Ta pięknie ilustrowana Karta Postaci, z wizerunkiem Riftera autorstwa Martyny Starczewskiej, pozwoli ci wcielić się w prawdziwą legendę polskiej literatury!

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, Rifterów bądź dzielnic, aby wzbogacić swoje Miasto? Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń