Przedwiecznych przebudzamy od ręki. Na produkty z przedsprzedaży trzeba będzie poczekać. Kliknij i sprawdź nasze przedsprzedaże!
Mothership: Stopniowe Zejście + PDF
Mothership: Stopniowe Zejście + PDF

Mothership: Stopniowe Zejście + PDF

wiek:
18+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

UWAGA: Nakład ograniczony

Stopniowe zejście to ociekający sci-fi dodatek do systemu Mothership! Zstąp do zawiłego labiryntu i odkryj tajemnicze artefakty Otchłani.

Ostrzeżenie!

Moduł zawiera: obrazowo opisaną przemoc, okaleczanie, urazy psychiczne, motywy wzbudzające przygnębienie i niepokój, wulgarny język oraz krzywdzenie androidów-dzieci. Przed rozpoczęciem rozgrywki porozmawiaj z graczami i wyeliminuj sytuacje, które mogłyby ich urazić, odrzucić lub przerazić. Dodatek Stopniowe Zejście przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).

 

Zstąp do Otchłani!

Stopniowe zejście to ociekający sci-fi dodatek do znanego i lubianego systemu Mothership! Zejdź do zawiłego labiryntu i odkryj tajemnicze artefakty Otchłani.

 • Setki pomieszczeń do odkrycia: Stopniowe zejście zostało skonstruowane tak, aby gracze mogli wkraczać w jego zawiły labirynt wielokrotnie podczas kolejnych sesji lub całej kampanii. Mogą wykorzystać ten dodatek jako szybką odskocznię w celu znalezienia tajemniczych Artefaktów lub wkroczyć do środka jako nurkowie, by odkryć co kryje niepokojąca ciemność korytarzy w czasie dłuższej kampanii.
 • Zgraje Duchów: Otchłań jest maszyną. Niesamowicie skomplikowaną, przypominającą samego boga, ale nadal tylko maszyną. W jej trzewiach drzemią duchy, echa i drgania przeszłości skanów mózgów pobranych przez SI w celu zbudowania posłusznych androidów. Gracze nie mogą ich zabić, muszą zachowywać się rozważnie w czasie interakcji z nimi.
 • Dziesiątki unikalnych Artefaktów: Jeśli jesteś sprytny, nieco szurnięty i masz farta, możesz się nieźle wzbogacić w Otchłani. Stopniowe zejście oferuje dziesiątki niepowtarzalnych Artefaktów, które mogą służyć jako nagrody lub cele wypraw do rozmieszczenia w Otchłani.
 • Bardziej ludzcy niż ludzie: Otchłań interesuje wiele różnych osobowości - od nurków, opętanych obsesją ludzi (?), którzy prują wnętrzności Otchłani w poszukiwaniu rzadkich artefaktów stworzonych przez androidy, poprzez Egzekutorów pilnujących dostępu do jej tajemnic, kończąc na najróżniejszych społecznościach androidów żyjących w strachu przed nieludzkim obliczem SI i wszystkimi najeźdźcami ich oblężonego domu.
 • Wypunktowane informacje: Każde pomieszczenie zostało wypunktowane tak, aby Przełożeni nie musieli czytać dużych bloków tekstu. Wystarczy zapoznać się z wyróżnionymi informacjami, a pozostałe detale doczytać, jeśli gracze będą chcieli poznać więcej szczegółów.

Co dalej?

Gdy pochłoniecie już wszystko, co ma do zaoferowania Stopniowe Zejście i będziecie chcieli zgłębić kosmiczne horrory, to tutaj znajdziecie wszystkie produkty, które powinny Was zainteresować!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

 • Format: A5
 • Liczba stron: 63
 • Wydruk: Kolorowy
 • Oprawa: Miękka
 • Oryginalny wydawca: Tuesday Knight Games
 • Opracowanie, redakcja: Sean McCoy, Luke Gearing
 • Tłumaczenie: Jakub Radzimiński
 • Redakcja: Monika Rajkowska-Fuczkiewicz, Paweł Marszałek
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej