Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
  • -5,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
Każdy jest Johnem + PDF
Każdy jest Johnem + PDF

Każdy jest Johnem + PDF

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Gra “Każdy Jest Johnem” to opowieść o fikcyjnym mężczyźnie żyjącym w fikcyjnym świecie, słyszącym w swojej głowie fikcyjne głosy i przeżywającym fikcyjne przygody. To nietypowa gra fabularna autorstwa Michaela Sullivana, w której wszyscy gracze wcielają się w głosy w głowie tytułowego bohatera, rywalizując o punkty zdobywane za realizację odrębnych dla każdego obsesji. Przekonaj się, który z głosów zyska przewagę nad innymi!

 

Wciel się w głosy w głowie Johna!

„Każdy jest Johnem” to nietypowa gra fabularna autorstwa Michaela Sullivana, w której wszyscy gracze wcielają się w głosy w głowie tytułowego bohatera, rywalizując o punkty zdobywane za realizację odrębnych dla każdego obsesji.

John nie ma własnych umiejętności i przejmuje te należące do aktualnie kontrolującego go głosu. Gra może zostać osadzona w dowolnym settingu: od zamku Drakuli po stację kosmiczną.

Polskie wydanie zostało wzbogacone o piękne ilustracje oraz trzynaście autorskich agend stanowiących inspirację do niezapomnianych rozgrywek. Oryginalna gra dostępna jest na licencji Creative Commons 4.0 i można ją bezpłatnie pobrać ze strony autora.

„Każdy jest Johnem” to szybka, niewymagająca wcześniejszego przygotowania gra. Jej zasady są proste, a ich wytłumaczenie zajmuje zaledwie dwie minuty. To doskonały produkt dla pasjonatów gier fabularnych szukających urozmaicenia w swoim hobby.

Co dalej?

Jeśli lubisz wielkie opowieści zamknięte w mniejszych formatach, to koniecznie sprawdź inne niezależne gry fabularne, które mamy w ofercie!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Liczba stron: 16
Okładka: miękka
Format: A4
Wydruk: w kolorze

Wydawca: Imaginarium RPG
Autor oryginału: Michael Sullivan
Przekład, redakcja polskiego wydania, redakcja treści niezawartych w oryginale: Maciej “Szwagier” Szewczyk
Dodatkowe agendy: Michał “Frycu” Frąckiewicz
Skład i grafika: Paulina “TheNoy” Targosz

Produkt został dodany do listy życzeń