Jaki nowy system wypróbujesz w 2024 roku? Kliknij i wybierz coś dla siebie!
  • Uszkodzony
  • -50%
  • Obecnie brak na stanie
Equestria: Puść Wodze Fantazji - USZKODZONY
Equestria: Puść Wodze Fantazji - USZKODZONY
Equestria: Puść Wodze Fantazji - USZKODZONY
Equestria: Puść Wodze Fantazji - USZKODZONY

Equestria: Puść Wodze Fantazji - USZKODZONY

wiek:
5+
liczba graczy:
2-5
język:
Polski

Produkty w outlecie to: gry uszkodzone w transporcie; egzemplarze ze zwrotów od klientów, ze sklepów i hurtowni; podręczniki z ekspozycji na stoiskach na konwentach.
Podręczniki mogą posiadać następujące wady:
- wgniecione narożniki
- rysy i/lub drobne nacięcia lub wgniecenia na okładce
- przetarcia na rogach i/lub okładce
- drobne naddarcia pojedynczych stron
- strony sklejone na krawędzi lub niedocięte
- wyblakłą lub przebarwioną okładkę
- naklejki z cenami na okładce lub widoczne ślady po nich
- drobne defekty w druku, które nie mają wpływu na treść (przebarwienia lub linie na stronach tytułowych czy wyklejce okładki)
Powyższe widoczne uszkodzenia nie przeszkadzają w rozgrywce, a podręczniki są kompletne i nadają się do gry.

UWAGA! Decydując się na zakup podręcznika z outletu, decydujesz się na zakup "kota w worku", który, zapewniamy, będzie grywalnym materiałem, dopóki jednak do Ciebie nie dotrze, nie będziesz wiedzieć, jakiego rodzaju defekt posiada.
Nie wysyłamy zdjęć dostępnych podręczników. Zakup pozycji z internetowego outletu wiąże się z brakiem możliwości wyboru konkretnego egzemplarza.

 

Puść wodze fantazji i wyrusz na magiczną przygodę!

Hej, skoro tu jesteś to znaczy, że już coś wiesz na temat My Little Pony! Nie ważne, czy oglądasz serial, czytasz komiksy czy zbierasz figurki. Super, że tu jesteś! Equestria: Puść Wodze Fantazji, to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia!

Powiedziałeś, że to gra, a ja widzę książkę!

Masz rację, ponieważ jest to gra w książce! Zawiera ona zasady, dzięki którym możesz stworzyć swojego Kucyka i razem z Kucykami koleżanek i kolegów rozpocząć przygodę w świecie Equestrii. Jedna osoba zostanie Opowiadaczem i stworzy niesamowitą historię dla innych. Decyzje, które Kucyki będą podejmować w trakcie gry, wpłyną na rozwój opowieści!

Kto może zostać Opowiadaczem?

Każdy: mama, tata, siostra, brat, koleżanka, kolega i oczywiście Ty! Wystarczy, że przeczytasz zasady i znajdziesz chętnych do gry.

Jak to działa?

Gracze tworzą swoje własne niepowtarzalne Kucyki - nadają im imiona, znaczki i talenty, a nawet rysują ich portrety! Następnie rozwiązują zagadki i przeżywają najrozmaitsze przygody z Opowieści.

Skąd mam wziąć Opowieść?

W książce znajduje się gotowa Opowieść oraz wskazówki, które pomogą w wymyślaniu nowych historii i zagadek.

Kto może grać?

Każdy! Nie ważne czy masz lat 5 czy 95 - świat Equestrii stoi przed Tobą otworem!

Czy gry fabularne czegoś uczą?

Oczywiście! Gry fabularne są czymś bardzo naturalnym dla prawie wszystkich dzieci. Odgrywanie swoich ulubionych postaci z bajek, zabawa w dom czy policjantów i złodziei to właśnie przykłady podstawowych gier fabularnych! Jest to bardzo ważna część dorastania, uczy empatii i pracy w zespole.

Gra Equestria: Puść Wodze Fantazji kładzie duży nacisk na przyjaźń i wszystkie jej elementy. Gra odbywa się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszystko jest możliwe. Wspaniałą częścią gier fabularnych jest opowieść, która może być tworzona i zmieniana przez Opowiadacza w zależności od tego, jak grupa się zachowuje i jaką lekcję chcielibyśmy im pokazać. Na przykład: przygoda, w której Firebrand odkrywa psy na diamenty, które nie chcą się dzielić, może nauczyć dzieciaki czegoś na temat tego, dlaczego dzielenie się jest ważne!

Co dalej?

Wasze Kucyki chcą wyruszyć w kolejną magiczną podróż? Fantastycznie! Poniżej znajdziecie kolejne przygody! A jeżeli chcecie poznać więcej magicznych stworzeń, to przyjrzyjcie się Fantastycznym Mieszkańcom Equestrii!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 152
  • Wydruk: w kolorze
  • Okładka: twarda
  • Format: A4

Wersja oryginalna: River Horse
Opracowanie i redakcja: Alessio Cavatore, Dylan Owen & Jack Caesar
Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Redakcja: Helena Polkowska, Monika Rajkowska-Fuczkiewicz, Kuba Polkowski

Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej