Pyrkon 2017

 

ZAGRAJ Z NAMI

Jest taki czas, kiedy spacerując po ulicach Poznania można uwierzyć we wróżki i elfy. Poczuć magię. Albo przestraszyć się, że przegapiliśmy apokalipsę. To czas PYRKONU – jednego z największych Festiwali Fantastyki w Europie. Dla nas to najważniejsze wydarzenie w roku, dlatego na najbliższą edycję przygotowujemy dla Was całą masę świetnych rzeczy – premiery, turnieje i spotkania z zagranicznymi gośćmi! W tym roku Black Monk jest też sponsorem Games Roomu.

 

PREMIERY

Wystarczy cofnąć się o niespełna dwieście lat i zrobić mały czasoprzestrzenny skok w bok, aby trafić do Munchkinowego świata pary i nauki! Munchkin Steampunk powita Cię w pseudowiktoriańskiej rzeczywistości, w której wszędzie słychać cykanie kręcących się zębatek. Pisolet na Smar i Galwaniczny Paralizator tylko czekają, by pomóc Ci w walce ze Złotym Golemem!

To ptak?! To samolot?! Nie, to Super Munchkin! Zarzucić na kalesony superbohaterskie gacie, chwycić pelerynę i ruszyć do walki z superzłoczyńcami! Znajdziesz tu wszystko, co najbardziej lubisz w historiach o bohaterach – przebrania, tajne kwatery, moce i unikatowe genezy! Grę w Edycji Jubileuszowej zilustrował Art Baltazar, autor linii kolekcjonerskich kart Geek a Week.

Masz ochotę odetchnąć od mechaniki MunchkinaMunchkin Panic to coś zupełnie nowego! Teraz będziesz miał okazję, by bronić zamku przed hordami szturmujących potworów. Ciebie i pozostałych uratować może tylko współpraca… Munchkinowa współpraca – przegrywacie wszyscy, ale zwycięzca może być tylko jeden!

Usiądź przy stole, by wraz z grupą śmiałków wziąć udział w Rosyjską Ruletkę: Mistrzostwa Świata! Czy odważysz się położyć na szali własne życie? Czy pociągniesz za spust, by zdobyć punkty? Pamiętaj – martwi nie cieszą się ze zwycięstwa. Ale tchórze raczej też nie, więc ryzykuj i blefuj podczas rozgrywki w grę, dla której wielu już straciło głowę!

 

Wystrzałowy Turniej w Rosyjską Ruletkę: Mistrzostwa Świata

Załaduj nabój i zakręć bębenkiem. Przyłóż lufę do skroni. Czy odważysz się pociągnąć za spust? Pamiętaj, że ryzyko to najszybsza droga do wygranej. Albo śmierci, a w zawodach rosyjskiej ruletki nie ma chwały dla poległych. Obstawiaj, blefuj i ryzykuj na turnieju w jeden z naszych najnowszych tytułów – Mistrzostwa Świata w Rosyjską Ruletkę. Tylko niech nic Ci nie strzeli do głowy! Możecie przyjść bezpośrednio na turniej, ale żeby zagwarantować sobie miejsce, to zachęcamy by odwiedzić nasze stoisko i się zapisać.

Mistrzostwa Polski w Munchkina dla Początkujących

Lochy, potwory, klątwy i skarby. Brzmi dobrze? To właśnie Munchkin, wredna gra karciana, w której będziesz rzucać kłody pod nogi innych graczy, by zostać pierwszą osobą, która zdobędzie 10 poziom i zwycięży. Nie obchodzi nas, czy znasz zasady dobrze, czy prawie wcale. Zgłoś się do turnieju i pokaż innym, kto tu rozdaje karty! Zapisy i nauka gry na stoisku Black Monk Games. Nagrody: bony pieniężne do wykorzystania na naszym stoisku: I miejsce 400 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce: 100 zł. Każdy z graczy weźmie udział w losowaniu podstawek użytych w turnieju. Łączna pula nagród: ok. 3800 zł Wpisowe 9 zł (każdy otrzymuje dużą kość k10 do liczenia Poziomów i zestaw ponad 20. zakładek).

Mistrzostwa Polski w Munchkina dla Zaawansowanych

Znasz bardzo dobrze Munchkina? Masz wszystkie kruczki z instrukcji w małym palcu? Grasz regularnie i bez zastanowienia możesz powiedzieć, kiedy zagrywać klasy i rasy? Wiesz do czego służy Kanciarz, Super Munchkin i Mieszaniec? Pamiętasz, kiedy możesz zagrać Wzmocnienie Potwora, a kiedy Klątwę? Zapisz się na Mistrzostwa dla Zaawansowanych i pokaż, że dobrych graczy może być wielu, ale najlepszy jesteś tylko Ty. Zapisy na stoisku Black Monk Games. Nagrody: I miejsce 1000 zł, II miejsce 500 zł, III miejsce: 250 zł. Każdy z graczy weźmie udział w losowaniu podstawek użytych w turnieju. Łączna pula nagród: ok. 3300 zł Wpisowe 19 zł (każdy otrzymuje dużą kość k10 do liczenia Poziomów i zestaw ponad 20. zakładek).

Klątwy zostały rzucone – Turniej w VuDu

Marzyłeś kiedyś, żeby inni wykonywali Twoje najdurniejsze polecenia? Czy nie byłoby pięknie, gdyby nagle – na Twoją komendę – zaczęli mówić piskliwym głosem, trzymali głowy na stołach albo co jakiś czas piali jak kogut? Zapisz się na turniej w VuDu, szybką i zabawną grę od Black Monka, i spraw, by inni tańczyli, jak im zagrasz. Niech klątwy zostaną rzucone… Możecie przyjść bezpośrednio na turniej, ale żeby zagwarantować sobie miejsce, zachęcamy, by odwiedzić nasze stoisko i się zapisać.