Snujesz plany na przyszłość? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Tajemnice Pętli: Ogniste Lato + PDF

Tajemnice Pętli: Ogniste Lato + PDF

wiek:
10+
liczba graczy:
2-5
język:
Polski

Ogniste lato to przygoda do gry fabularnej Tajemnice Pętli osadzona w realiach polskich lat 80., których nigdy nie było.

Małolaty walczą z nudą, snując się po betonowych ulicach, i mimo zakazów cichcem przemykają do okolicznych, suchych jak wiór lasów. Właśnie tam odnajdą coś, co będzie początkiem wielkiej i pełnej niebezpieczeństw przygody.

 

Polska przygoda w latach 80., których nigdy nie było.

Tegoroczne wakacje w Rembertowie są zupełnie inne od dotychczasowych. Panująca od maja susza i brak opadów spowodowały, że w całej Polsce wybuchają pożary łąk i lasów. Nawet w Rembertowie czuć w powietrzu spaleniznę, a niebo przybiera niepokojąco pomarańczowy kolor. Obowiązują zakazy wstępu do lasu, co uprzykrza życie Dzieciakom, które na razie nie wyjechały na żadne obozy ani kolonie. Małolaty walczą z nudą, snując się po betonowych ulicach, i mimo zakazów cichcem przemykają do okolicznych, suchych jak wiór lasów. Właśnie tam odnajdą coś, co będzie początkiem wielkiej i pełnej niebezpieczeństw przygody.

Ogniste lato to przygoda do gry fabularnej Tajemnice Pętli osadzona w realiach polskich lat 80., których nigdy nie było.

Scenariusz przeznaczony jest dla grupy od 2 do 5 graczy, a jego rozegranie powinno zająć jedną sesję..

Co dalej?

Rozwiązaliście już wszystkie Tajemnice z tego podręcznika, a wścibskie Dzieciaki nadal nie mogą usiedzieć na miejscu? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy dla Was kolejne przygody! Świat Tajemnic Pętli jest pełen niespodzianek! A jeżeli chcecie, żeby Dzieciaki dorosły i zostały Nastolatkami, to koniecznie zajrzyjcie do Tajemnic Powodzi!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 12
  • Wydruk: w kolorze
  • Okładka: miękka
  • Format: A4

Autor: Adam Wieczorek
Redakcja:
 Jerzy Łanuszewski

Produkt został dodany do listy życzeń