Tak, Mroczny Władco!

ikonki_TMW

Recenzje i materiały o grze znajdziesz w serwisach:

GRAFFIC: Recenzja
GILDIA.PL: Recenzja

POLTER.PL: Recenzja
REBEL TIMES: Recenzja, s.28
HYDRA: Recenzja
FANTASY-BESTIARIUM: Recenzja
KONWENTY POŁUDNIOWE: Recenzja
POWERMILK: Recenzja

Ból brzucha powstały po wielogodzinnych salwach śmiechu jest jedynym sposobem na zaprzestanie rozgrywki.

planszowki.polter.pl

Jest szybki, wesoły i całkowicie odmóżdżający. W sam raz na wakacyjne wypady pod namiot.

Rebel Times

Jeśli zdarzyło Wam się jechać późną porą samochodem w lesie w towarzystwie kumpli, a po chwili już zaczęliście opowiadać historię o czarownicy z Blair, tudzież z Ostrówka, to jest znak – z takimi ludźmi Tak, Mroczny Władco! nie będzie wyścigiem o Złowieszcze Spojrzenia.

hydra.info.pl

Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła!

Po raz kolejny diaboliczne plany Rigora Mortisa, Arcygeniusza Zła, zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi, będziecie musieli wykazać się sprytem i myśleniem, by wytłumaczyć się z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć piekielnego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy.

Uwaga: gra podstawowa zielona zawiera nowy zestaw kart, a wersja czerwona jest reedycją gry z roku 2013 i zawiera ten sam zestaw kart! 

Tak, Mroczny Władco! to narracyjna gra karciana osadzona w świecie Kragmorthy. Lekka i pełna humoru, łatwa do nauczenia. Wystarczy kilku przyjaciół i trochę wyobraźni, by zacząć rozgrywkę pełną fantazji.

UWAGA! Oba zestawy podstawowe (Czerwony i Zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno lub można je połączyć w jeden duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego.

Zawartość pudełek:

Edycja Czerwona:

  • 165 kart;
  • Instrukcja.

Edycja Zielona:

  • 165 kart;
  • Instrukcja.

Informacje dodatkowe:

  • Liczba graczy: 4-16;
  • Sugerowany wiek: od 8 lat;
  • Czas rozgrywki: 20-30 min;
  • Wymiary pudełka: 194 mm / 102 mm / 36 mm.