Zakon Czarnych Mnichów

Co łączy Leonidasa ze Sparty, Robin Hooda, Sherlock’a Holmes’a, Conana Barbarzyńcę, hrabiego Drakulę oraz króla Artura? Wszyscy oni byli członkami tajnego Zakonu Czarnych Mnichów. Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, wysoko w niedostępnych szczytach Tybetu, w niewielkim klasztorze poznawali arkana sztuki Munchkinizmu. Złośliwe Forumowe Trolle szydzą, że Zakon ten jest tak tajny, że nawet jego członkowie nie wiedzą o jego istnieniu.

Krążą plotki, że sam wielki Cthulhu chciał zostać mistrzem Zakonu, by wykorzystać go do przejęcia władzy nad światem. Przegrał pojedynek z Chuckiem Norrisem. Porażka tak nim wstrząsnęła, że ze wstydu schował się na dnie oceanu, gdzie pozostaje po dzień dzisiejszy.

Teraz i Ty masz szansę, aby dołączyć do tego szacownego grona. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i rozpocznij swój trening! Podejmij wyzwanie! Zostań Czarnym Mnichem!

Zakon Czarnych Mnichów, to grupa ludzi uwielbiających Munchkina, którzy chcą szerzyć Munchkinomanię na całą Polskę. Masz czas by pomóc nam trochę na konwencie? Chcesz zorganizować turniej w swoim mieście? Masz możliwość zorganizowania tygodnia z Munchkinem? A może jeszcze jakiś pomysł wpadł do Twojej szalonej głowy?

A jakie są Poziomy w naszym Zakonie?

Poziom 1 CIAMAJDA

Zaczynasz dopiero epicką przygodę w Zakonie. Poznajesz tajne arkana. Wchodzisz na ścieżkę Munchkinizmu..

Poziom 2 PRZYDUPAS

Po  zdobyciu 45 Sztuk Złota przechodzisz na wyższy Poziom… Stajesz się oficjalnym Przydupasem! Cieszysz się, prawda?

Poziom 3 ELF

120 Sztuk Złota może zdobyć tylko prawdziwy Elf. Stajesz się coraz lepszy i otrzymujesz na stałe 5% zniżki w Munchkinowym Sklepie.

Poziom 4 UCZONY

Nie jest tak łatwo zdobyć 200 Sztuk Złota. Tylko wytrwali mogą to osiągnąć…

Poziom 5 KAPŁAN

Jesteś już w połowie drogi. Zdobyłeś 320 Sztuk Złota! Boska Interwencja Cię oświeciła i otrzymujesz możliwość zakupienia unikatowych gadżetów niedostępnych w sprzedaży. Zostań prawdziwym Munchkinem!

Poziom 6 MIESZANIEC

Zaczynasz wykorzystywać podłe sztuczki, by zdobyć kolejne Poziomy. Udało Ci się zgromadzić 450 Sztuk Złota!

Poziom 7 KUMPEL

Jesteś na dobrej drodze, by osiągnąć wszystko! Zgromadziłeś 570 Sztuk Złota! Twoja zniżka na sklepie wzrosła do 10%!

Poziom 8 KANCIARZ

Już nawet nie zauważamy, kiedy kantujesz. Zabrałeś kumplom 700 Sztuk Złota, w Kupie Skarbów odnajdujesz Unikatowy Gadżet Prosto z Ameryki!

Poziom 9 SUPER MUNCHKIN

Gratulujemy! Stałeś się Super Munchkinem! Wyczarowałeś 810 Sztuk Złota! Zakupy na sklepie robisz z 15% rabatem! Znajdujesz kolejny Unikatowy Gadżet Prosto z Ameryki.

Poziom 10 CZARNY MNICH

Stałeś się Najlepszym z Najlepszych. Najodważniejszym z Najodważniejszych. Wygrałeś. Masz na swoim koncie 1000 Sztuk Złota i kolejny Unikatowy Gadżet Prosto z Ameryki, a Twoją pierś zdobi zrobiona specjalnie dla Ciebie Koszulka Czarnego Mnicha.

Zdobywając Sztuki Złota, osiągasz kolejne Poziomy. Jednak to nie wszystko! Każdą zdobytą SZ możesz wydać w naszym Munchkinowym Sklepie na gry wydane przez firmę Black Monk! 

A za co można zdobyć Sztuki Złota?

1. ORGANIZACJA TURNIEJU  – 35 Sztuk Złota
8-16 osób + 0 Sztuk Złota / maksymalnie 1 Organizator
17-24 osoby + 4 Sztuki Złota / maksymalnie 2 Organizatorów
25-32 osób  + 8  Sztuk Złota / maksymalnie 3 Organizatorów
33-40 osób  + 12 Sztuk Złota / maksymalnie 3 Organizatorów
40+ osób + 15 Sztuk Złota / maksymalnie 3 Organizatorów
2. NAUKA GRY  przy naszym stoisku – 5 Sztuk Złota /godzinę
3. POMOC NA KONWENCIE – do uzgodnienia
4. PREZENTACJA GRY – 10 Sztuk Złota
5. ORGANIZACJA minieventu Munchkinowego – do uzgodnienia
6. ADMINISTROWANIE FORUM  8 Sztuk Złota/miesiąc
7. Masz jakiś inny pomysł? Napisz do nas!

Sztuki Złota za Turnieje i Minieventy są przyznawane po przesłaniu raportu i zdjęć w terminie do 7 dni od daty wydarzenia.
Turnieje poniżej 12 osób nie mogą zostać uznane za oficjalne i nie są nagradzane.