Jaki nowy system wypróbujesz w 2024 roku? Kliknij i wybierz coś dla siebie!
  • PDF
Zew Cthulhu: Pięć sążni w głąb

Zew Cthulhu: Pięć sążni w głąb

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

SCENARIUSZ DOSTĘPNY TYLKO W WERSJI PDF. SPRZEDAŻ ZA POŚREDNICTWEM PORTALU DriveThruRPG.com

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku.

W trakcie rejsu po Pacyfiku załogantów nękają dziwne i straszne wydarzenia Jesteś na morzu od 13 miesięcy. W twojej brodzie jest sól, a w sucharach robaki!

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku.

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku. W trakcie rejsu po Pacyfiku załogantów nękają dziwne i straszne wydarzenia Jesteś na morzu od 13 miesięcy. W twojej brodzie jest sól, a w sucharach robaki! 

Scenariusz jest przeznaczony dla czterech do sześciu graczy, z poradami dotyczącymi prowadzenia mniejszej liczbie graczy (nawet dla jednego Strażnika i jednego gracza!). Rozgrywka zajmuje zwykle jedną, aczkolwiek intensywną sesję.

Scenariusz autorstwa Paula Frickera. Paul Fricker jest współautorem wielu materiałów do Zewu Cthulhu, w tym: Księgi Strażnika, Podręcznika Badacza, Masek Nyarlathotepa i Dwugłowego węża

„Fantastyczna przygoda, bardzo dobrze się bawiłem, prowadząc. Czułem, że w wydarzeniach czuć było prawdziwą nieuchronność, ale bez utraty sprawczości”. – Lee Carnell, twórca http://dholeshouse.org

„Rozgrywanie tego scenariusza, mówiąc bez przesady, było jedną z najlepszych rozgrywek w Zew Cthulhu, w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem”. – Strażnik Chad z the Miskatonic University Podcast

Scenariusz Pięć sążni w głąb zawiera:

  • Gotowe postaci dla graczy;
  • Czarno-białe portrety każdego z 23 członków załogi;
  • Plany pokładów (2);
  • Spisy załogi (jeden dla Strażnika i jeden dla graczy);
  • Materiały pomocnicze dla graczy;
  • Porady, jak zacząć i prowadzić scenariusz;
  • Wersję przyjazną drukarkom;
  • Osobny plik pomocy gotowych do wydrukowania w domu.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej