Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • PDF
Zew Cthulhu: Pięć sążni w głąb

Zew Cthulhu: Pięć sążni w głąb

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

SCENARIUSZ DOSTĘPNY TYLKO W WERSJI PDF. SPRZEDAŻ ZA POŚREDNICTWEM PORTALU DriveThruRPG.com

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku.

W trakcie rejsu po Pacyfiku załogantów nękają dziwne i straszne wydarzenia Jesteś na morzu od 13 miesięcy. W twojej brodzie jest sól, a w sucharach robaki!

Cena podana na tej stronie jest orientacyjna. Dokładną cenę znajdziesz na portalu DriveThruRPG.com

 

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku.

Czerpiąc inspirację z Moby Dicka, scenariusz Pięć sążni w głąb przenosi graczy na pokład statku wielorybniczego w 1847 roku. W trakcie rejsu po Pacyfiku załogantów nękają dziwne i straszne wydarzenia Jesteś na morzu od 13 miesięcy. W twojej brodzie jest sól, a w sucharach robaki! 

Scenariusz jest przeznaczony dla czterech do sześciu graczy, z poradami dotyczącymi prowadzenia mniejszej liczbie graczy (nawet dla jednego Strażnika i jednego gracza!). Rozgrywka zajmuje zwykle jedną, aczkolwiek intensywną sesję.

Scenariusz autorstwa Paula Frickera. Paul Fricker jest współautorem wielu materiałów do Zewu Cthulhu, w tym: Księgi Strażnika, Podręcznika Badacza, Masek Nyarlathotepa i Dwugłowego węża

„Fantastyczna przygoda, bardzo dobrze się bawiłem, prowadząc. Czułem, że w wydarzeniach czuć było prawdziwą nieuchronność, ale bez utraty sprawczości”. – Lee Carnell, twórca http://dholeshouse.org

„Rozgrywanie tego scenariusza, mówiąc bez przesady, było jedną z najlepszych rozgrywek w Zew Cthulhu, w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem”. – Strażnik Chad z the Miskatonic University Podcast

Scenariusz Pięć sążni w głąb zawiera:

  • Gotowe postaci dla graczy;
  • Czarno-białe portrety każdego z 23 członków załogi;
  • Plany pokładów (2);
  • Spisy załogi (jeden dla Strażnika i jeden dla graczy);
  • Materiały pomocnicze dla graczy;
  • Porady, jak zacząć i prowadzić scenariusz;
  • Wersję przyjazną drukarkom;
  • Osobny plik pomocy gotowych do wydrukowania w domu.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

Produkt został dodany do listy życzeń