Przedwiecznych przebudzamy od ręki. Na produkty z przedsprzedaży trzeba będzie poczekać. Kliknij i sprawdź nasze przedsprzedaże!
  • Przedsprzedaż
  • Obecnie brak na stanie
Zew Cthulhu: Kothulhu – Twój kot w...

Zew Cthulhu: Kothulhu – Twój kot w podręczniku!

Tutaj kupujesz tylko kota w worku (tzn. w podręczniku). Egzemplarz Kothulhu dostępny do zakupu oddzielnie.

Uwiecznij swojego kota w Kothulhu! Twój pupil może trafić do tego dodatku w roli bohatera lub bohaterki niezależnej. Co więcej, dopiszemy też krótki pomysł na przygodę z twoją kicią w roli głównej! 

Worek jest w stanie pomieścić tylko jednego kota! Dla większej liczby kotów, muisz kupić dodatkowe worki! 
Dostępnych jest tylko 10 worków (miejsc w dodatku) dla kotów!

Z Otwieraczami Puszek, którzy wykupią ołtarzyk... to znaczy miejsce dla swojego kota w galerii chwały, skontaktujemy się w ciągu 3 dni od zakupu :)

Chcesz kupić podręcznik Kothulhu? Zajrzyj TUTAJ!

 

Kot w worku raz!

Chcesz, aby do stada kotów w Kothulhu dołączył również Twój miauczący przyjaciel? Nic prostszego! Dokonaj zakupu, skontaktuj się z nami i prześlij nam niezbędne informacje na temat swojego jednego kociego pupila, a my zajmiemy się resztą! Do finalnej wersji (zarówno w PDF, jak i w druku) trafi nie tylko kot – bohater niezależny inspirowany Twoim zwierzakiem – ale też krótka zajawka na przygodę z nim związaną. Pamiętaj, że kupując kota w worku, kupujesz tylko miejsce dla swojego kotka, egzemplarz Kothulhu: Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu jest dostępny w sprzedaży oddzielnie!

Jak to może wyglądać?

Afera 

Imię Otwieraczki/Otwieracza Puszek: Martyna i Paweł

Przymioty: śpioch, towarzyszka/stróżująca (gdzie człowiek, tam kot), księżniczka

Opis: Jej niebieskie oczy i puchate jasne futerko potrafią stopić najbardziej zlodowaciałe serca przeciwników kotów. Pilnuje swojego człowieka podczas pracy, snu, a nawet stróżuje pod drzwiami łazienki, gdy ten idzie się wykąpać.

Umiejętności: Śnienie 75%, Tropienie 60%.

Zajawka do scenariusza

Afera jest kotem, który uwielbia podróże do Krain Snów. Podczas jednej z nich odkryła, że ktoś otworzył przejście do Świata Jawy na południu miasta. W rezultacie dziwne i często niebezpieczne istoty zaczynają zakłócać spokój mieszkańców. Afera wie, że nie poradzi sobie sama z tym zagrożeniem i zwraca się o pomoc do zaprzyjaźnionych kotów Badaczy. Razem muszą ustalić, kto stoi za tym dziwnym wydarzeniem, a także czy był to przypadek, czy celowe działanie. Tak czy inaczej, brama powinna zostać zamknięta.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych scenariuszy, wielkich kampanii lub tomów przepełnionych straszliwą wiedzą, które dodadzą jeszcze więcej szaleństwa do Twoich sesji? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Format: B5
  • Liczba stron: 64
  • Wydruk: kolor
  • Oprawa: kocio miętka

Wersja oryginalna: Pegasus Spiele
Opracowanie i redakcja: Ingo Ahrens, Frank Heller, Heiko Gill
Tłumaczenie: Monika Polkowska
Redakcja: Meowdam Wieczorek, Paweł Marszałek

Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej