Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!
  • Zapowiedź
The Walking Dead Universe: Gra Fabularna
The Walking Dead Universe: Gra Fabularna

The Walking Dead Universe: Gra Fabularna

wiek:
18+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Oto gra fabularna osadzona w uniwersum The Walking Dead. Seria zawsze opowiadała o postaciach podejmujących dramatyczne decyzje w bezlitosnym otoczeniu. W tej grze wkraczasz do świata umarłych i musisz stanąć przed podobnymi wyborami. Możesz to zrobić w dowolnym momencie znanej historii, napotykając znajome twarze i miejsca lub trafiając na zupełnie nowe. Jednak najtrudniejsza decyzja zawsze będzie taka sama: kim się staniesz?

Widzieliśmy wiele historii osadzonych w uniwersum The Walking Dead – teraz przyszedł czas na Twoją.

 

Staw czoła szwendaczom i nie strać w tym siebie!

W oficjalnej grze fabularnej The Walking Dead Universe wcielisz się w ludzi walczących o przetrwanie w skrajnie wrogim świecie. Wyjątkowe wyzwania mogą dotyczyć wszystkiego – od braku niezbędnych zapasów, przez konflikty w grupie, ukryte wady konstrukcyjne w pozornie bezpiecznym schronieniu po nadciągających szwendaczy łaknących twego ciała.

W grze postacie graczy muszą nie tylko doskonalić swoje umiejętności fizyczne, ale także zgłębić, kim naprawdę są – co pcha ich do działania, za co są gotowi walczyć i do czego są zdolni, w najlepszych i najgorszych chwilach. Spodziewaj się dużego stresu i wysokich stawek. Zasady korzystają z uznanego silnika Year Zero Engine, przesuwając granice gatunku gier survivalowych i pozwalają każdej grupie dostosować rozgrywkę do własnych potrzeb i stylu gry.

Jesteś gotów, by wkroczyć do świata The Walking Dead?

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Produkt został dodany do listy życzeń