Promocje spoza czasu dotarły do naszego sklepu! Sprawdź tu!

Fabula Ultima - stwórzcie własny świat!

Stwórz z przyjaciółmi swój własny świat, jego historię, magię, miasta oraz mieszkańców, a następnie wkrocz na ścieżkę epickich przygód! Jesteś fanem Naruto albo The Legend of Zelda? A może wolisz Fullmetal Alchemist i baśniowe animacje studia Ghibli? Teraz możesz powołać do życia wszystkie te niezwykłe opowieści oraz światy przy własnym erpegowym stole! Eksploruj, baw się konwencją i odkryj gry fabularne zupełnie na nowo dzięki Fabule Ultimie!

Czym jest Fabula Ultima?

Fabula Ultima to gra fabularna, która pozwoli ci kreować niesamowite światy, postaci i historie znane z gier JPRG takich jak Bravely Default, Kingdom Hearts, Octopath Traveler czy legendarna seria Final Fantasy!

Ten uniwersalny, plastyczny system sprawdzi się nie tylko wśród fanów JRPG, mangi i anime, ale także wśród graczy poszukujących nowych wrażeń i rozwiązań oraz osób kochających światotwórstwo!

Poznaj niesamowite krainy, gdzie mrok i nadzieja kroczą ramię w ramię. Gdzie opowieści o nieustraszonych bohaterach i nikczemnych złoczyńcach przeplatają się ze sobą, a dobro nie zawsze triumfuje… Trzeba będzie wielu poświęceń i ogromnej odwagi, aby walczyć o to, co jest najdroższe twojemu sercu!

Kim są postacie graczy?

W Fabule Ultimie gracze wcielają się w bohaterów i poszukiwaczy przygód: to nadzwyczajne, barwne postaci o wyjątkowych umiejętnościach i epickim - a czasami tragicznym - przeznaczeniu.

Bądź bohaterem, stawiaj czoła wszelkim wyzwaniom i spróbuj uczynić świat lepszym miejscem. Przy okazji walcz o to, aby stać się coraz lepszą wersją siebie! Gracze mają do wyboru spośród aż 15 klas postaci, które będą mogli ze sobą dowolnie łączyć, aby powołać do życia naprawdę wyjątkowych bohaterów!

Czym wyróżnia się Fabula Ultima?

  • Własną, bardzo prostą mechaniką, która idealnie sprawdzi się dla początkujących. A bardziej doświadczeni poczują podczas rozgrywki prawdziwy powiew świeżości!
  • Dynamiczna i nastawiona na opowiadanie historii rozgrywka, kreowanie epickiej opowieści, w której bohaterowie zmieniają losy całego świata i walczą z niezwykle potężnymi złoczyńcami.
  • Na pierwszej sesji gracze wspólnie wybierają setting, kreują swoje własne uniwersum, jego historię, zamieszkujące je nacje i królestwa oraz określicie, jaką rolę odgrywa w nim magia i technologia.
  • Potężne umiejętności, magiczne bronie, zbroje oraz akcesoria, które pomogą im w walce ze złem.
  • Wyjątkowa mechanika tworzenia Więzi z innymi postaciami graczy, Bohaterami Niezależnymi, a nawet królestwami czy organizacjami wprowadzi zupełnie nową głębię do relacji oraz charakterów postaci! 

Jak zacząć przygodę z Fabulą Ultimą?

Sięgnij po podręcznik główny, gdzie znajdziesz wszystko, czego Wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować scenerię i poprowadzić drużynę przez niesamowite, niezapomniane przygody! Porady, wskazówki i wszelkie narzędzia potrzebne, by postawić bohaterów przed odbiciem ich własnych lęków... Złoczyńcami!

Materiały do pobrania

Produkt został dodany do listy życzeń