Sięgnij po nowe przygody, rozwikłaj nowe tajemnice i stań oko w oko z nowymi zagrożeniami! Nowości czekają!

Equestria - My Little Pony

GRA OPOWIEŚCI W ŚWIECIE MY LITTLE PONY | Equestria to magiczna kraina zamieszkiwana przez kucyki ziemskie, pegazy, jednorożce oraz wiele innych, fantastycznych stworzeń. Wcielcie się w odważne kucyki, rozwiązujcie zagadki, podróżujcie po świecie i udowodnijcie wszystkim wokół, że przyjaźń to najpotężniejsza magia! Jeżeli jesteście fanami serialu My Little Pony: Przyjaźń to Magia, koniecznie sięgnijcie po tę grę!

Zacznij przygodę!

Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

BMG014
Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!  Grać mogą wszyscy — dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. 
99,90 zł 16
Zew Cthulhu: Zestaw...
  • -30%

Zew Cthulhu: Zestaw Startowy + PDF

ZEW120
Zestaw Startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z Zew Cthulhu RPG – fabularną grą pełną zagadek i horroru! Jeden z graczy wciela się w Strażnika Tajemnic, narratora prowadzącego grę, który przedstawia pozostałym uczestnikom zabawy historię i fabułę przygody oraz odgrywa spotykane przez nich postacie. Pozostali gracze wcielają...
83,93 zł 183 119,90 zł
Produkt został dodany do listy życzeń

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z polityką prywatności. Dowiedz się więcej